Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic

tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Oj tak to wyglada:wink:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164627_zps0e47f577.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164641_zpse735a519.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164701_zps05c74868.jpg

takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybehttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg

nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm:

dzieki za info! wyglada bogato, lotka w kolorze dopelni calosci :naughty:
Opublikowano
dzieki za info! wyglada bogato, lotka w kolorze dopelni calosci :naughty:

jestem tego samego zdania :wink:

Opublikowano

Malnij lotkę pod kolor auta i załóż progi od S4 i wiecej temu autu nie trzeba :slina:

Opublikowano
  • Autor

Najwazniejsze zderzaki ogarniete a progi to juz z gorki bedzie:wink: lotka jak cos w kolor pojdzie za pare mc bo jutra trasa 1200km na obczyzne

Opublikowano

Jakiej firmy są te felgi na tych ostatnich zdjęciach ? RH ? :)

Opublikowano
  • Autor
Jakiej firmy są te felgi na tych ostatnich zdjęciach ? RH ? :)

dokladnie tak:wink:

Opublikowano
Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic

tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Oj tak to wyglada:wink:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164627_zps0e47f577.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164641_zpse735a519.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164701_zps05c74868.jpg

takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybehttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg

nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm:

jest syto:slina:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tylko progi, rolowanie nadkoli i pare cm nizej:wink:

Opublikowano

No sławek , doebałeś furke :jerk:

Opublikowano
  • Autor
No sławek , doebałeś furke :jerk:

staram sie, jeszcze kilka detali i bedzie tak jak chce:naughty:

Opublikowano

Odjebał odejbał :D .... az mi sie sedan zaczał podobać :] , czekamy az sie zrobi ciepło uzbroi sie auta i sesyja !! już ziomka mam nagranego tylko dać mu znać i bedzie elegacja>! :grin:

Opublikowano
  • Autor
Odjebał odejbał :D .... az mi sie sedan zaczał podobać :] , czekamy az sie zrobi ciepło uzbroi sie auta i sesyja !! już ziomka mam nagranego tylko dać mu znać i bedzie elegacja>! :grin:

sie zgadamy blizej maja-czerwca:wink:

Opublikowano

No konkretnie teraz wyglada.

Odboje z golfa co maja na celu poprawic??

Masz moze jaki techniczny rysunk co do wymiarow tej oslony??

Opublikowano
  • Autor
No konkretnie teraz wyglada.

Odboje z golfa co maja na celu poprawic??

Masz moze jaki techniczny rysunk co do wymiarow tej oslony??

Odobje sa dluzsze i twardsze, mniej auta siada. Rysunku technicznego nie mam do tej oslony, z allegro kupilem i git pasi:wink:

Opublikowano
No konkretnie teraz wyglada.

Odboje z golfa co maja na celu poprawic??

Masz moze jaki techniczny rysunk co do wymiarow tej oslony??

Odobje sa dluzsze i twardsze, mniej auta siada. Rysunku technicznego nie mam do tej oslony, z allegro kupilem i git pasi:wink:

no oki to musze takie dobpje zaadoptowac do siebie.

co ko koncowki tlumika syfi ci zderzak??

Opublikowano
  • Autor
No konkretnie teraz wyglada.

Odboje z golfa co maja na celu poprawic??

Masz moze jaki techniczny rysunk co do wymiarow tej oslony??

Odobje sa dluzsze i twardsze, mniej auta siada. Rysunku technicznego nie mam do tej oslony, z allegro kupilem i git pasi:wink:

no oki to musze takie dobpje zaadoptowac do siebie.

co ko koncowki tlumika syfi ci zderzak??

syfi syfi ale tragedi nie ma a lubie auto myc:naughty:

Opublikowano
No konkretnie teraz wyglada.

Odboje z golfa co maja na celu poprawic??

Masz moze jaki techniczny rysunk co do wymiarow tej oslony??

Odobje sa dluzsze i twardsze, mniej auta siada. Rysunku technicznego nie mam do tej oslony, z allegro kupilem i git pasi:wink:

no oki to musze takie dobpje zaadoptowac do siebie.

co ko koncowki tlumika syfi ci zderzak??

syfi syfi ale tragedi nie ma a lubie auto myc:naughty:

:grin:

a ile cie oslona kosztowala??

Opublikowano
  • Autor

350 z kw

Opublikowano
:hi:
350 z kw
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sie troche pobawilem srodkiem APC i wszystkie plastiki wymylem a pozniej wszystko nasamrowalem co by nie siadal kurz no i dekory amelinium ktore zastapily kredens, foty telem machniete:kwasny:

20130323_174101_zps6b9c2e75.jpg20130323_174125_zpse9bddbaa.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.