Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

włókno szklane od środka

szpachelką wyrównać z przodu i mucha nie siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włókno szklane od środka

szpachelką wyrównać z przodu i mucha nie siada

juz z zewnatrz dalem poxipola, czeka mnie teraz od srodka robienie z tym ze nie mam wlokna szklannego a jutro mam niby oddac auto do lakiernika:facepalm: i jeszcze dzis syn konczy 5 lat to pije i k**wa nie wiem jak ja pozniej zamontuje Twoje moje progi:decayed: wszystko juz przygotowane pod nie tylko klej i podlozyc czym zeby do rana wyschly a zderza od srodka to i na fazie dam rade chyba zrobic:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowiłem zadne włokno tu nic nie da to chory plastic tylko spawanie i poxipol go utrzyma od tyłu i przodu go nawal ..... no i szpachlówka do wylizania pod lakier :) bedzie git mowie ci .... wiem cos o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowiłem zadne włokno tu nic nie da to chory plastic tylko spawanie i poxipol go utrzyma od tyłu i przodu go nawal ..... no i szpachlówka do wylizania pod lakier :) bedzie git mowie ci .... wiem cos o tym :)

tez tak mysle, zaraz uderzam do garazu bo jutro mam termin na 8 rano:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratuj ratuj go bo zderzak s4 to jak wisnienka na torcie:)

bedzie dobrze:wink:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 21:27 ----------

No to pojechala na spa. Rozporka gorna juz na aucie, odrazu sie lepiej prowadzi:banan:teraz rzezba 2 din

DSCF9986_zps78e2ede8.jpg

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

20130529_190024_zpsf2d24ec3.jpg

czy dobrze mam rozumiec ze to rodzaj plastiku ABS? Nie zaden PUR?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to rodzaj plastiku:wink:

wiec spawalny a nie PUR ze nikt nie chce tego spawac:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne ze masz z takiego plastiku :) dziwne a zarazem swietne nie musisz sie juz martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne ze masz z takiego plastiku :) dziwne a zarazem swietne nie musisz sie juz martwic

sam sie zdziwilem, w sumie to na plus ze z ABS-u jest:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zderzak od A4 i S4 jest spawalny, PUR jest na RS4 i progach S4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zderzak od A4 i S4 jest spawalny, PUR jest na RS4 i progach S4:wink:

ze ja tego wczesniej nie wiedzialem to bylbym co najmniej dzien do przodu z malowaniem:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

To wyjscia z mojego radia

20130530_122638_zpse2a739a2.jpg

a tutaj takie o to kabelki mam, chce w przyszlosci jakas mala skrzynke zapodac i mam pytanie czy stykna te 2 niebieskie czy walic te 4 i czerwone tez trzeba? Z audio jestem noga wiec pytam

20130530_122712_zps5c47db22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robisz wiązke o audio, to dołoż sobie więcej, nigdy nie wiesz czy nei najdzie Cie na wzmacniacze ja bym położyl conajmniej 3x kabel chinch + zasilanie do wzmaka, ew kable od wzmaka pod kazdy głosnik, z tego co na foto, to wal niebieskie i czerwony gruby(czerwony od akumulatora do bagaznika) niebieskie od radia do bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robisz wiązke o audio, to dołoż sobie więcej, nigdy nie wiesz czy nei najdzie Cie na wzmacniacze ja bym położyl conajmniej 3x kabel chinch + zasilanie do wzmaka, ew kable od wzmaka pod kazdy głosnik, z tego co na foto, to wal niebieskie i czerwony gruby(czerwony od akumulatora do bagaznika) niebieskie od radia do bagaznika

no wlasnie bo radio ma wyjscie na 2 chinche czyli co 2 od radia ciagne do bagaznika a pozostale 4 niebieskie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjście CHINCH ma pod wzmacniacz, na głośniki tylne, przednie i subwoofer, poprowadz sobie 3 kable do bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjście CHINCH ma pod wzmacniacz, na głośniki tylne, przednie i subwoofer, poprowadz sobie 3 kable do bagaznika

:hi:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 14:38 ----------

Mala zapowiedz:whistling:

20130602_135614_zps1c634698.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi teraz prawilne koło i nie ruszać z zewnątrz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyebałeś znaczek OOOO z tylnej klapy? Szkoda, goło troche według mnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi teraz prawilne koło i nie ruszać z zewnątrz:kox:

masz racje, ale te 17 mi sie podobaja, nie powiem ze nie mysle o kole ale to chyba na kolejny sezon. Tych mi szkoda sprzedac za byle co a za duzo mnie kosztowaly

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Wyebałeś znaczek OOOO z tylnej klapy? Szkoda, goło troche według mnie:wink:

znaczek jest czeka na montaz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...