Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
masz ori halo w zdesiu ????

ori:wink:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 22:51 ----------

Wkoncu wpadla konsola 2 din

20130821_105015_zpsdccfbb72.jpg

Ramka sie szpachluje i maluje :decayed:

20130822_221356_zpsce6abc16.jpg

Nowe przeguby LOBRO

20130821_105020_zpscbb4dc1f.jpg

Opublikowano

Ładnie. Tylko czemu siwa? :decayed:

Opublikowano

rewelkaa, brak mi słów poprostu.... :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Ładnie. Tylko czemu siwa? :decayed:

konsola jest czarna, ramka siwa bo taka byla, jest juz przemalowana w czarny mat jak reszta palstikow, calosc juz zamontowana tylko teraz czekac na ramke:whistling:

Opublikowano

i udało sie dorwac klimatronik ze stołkami:slina:

Opublikowano
  • Autor
i udało sie dorwac klimatronik ze stołkami:slina:

ta a najlepsze ze stolki nie grzane:grin:

Opublikowano

To wymień się:grin:

Opublikowano
  • Autor
To wymień się:grin:

nie ma takiej opcji, moze maty wloze, moze fotele zmienie, przyda sie i ladniej wyglada niz bez:banan:

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano

jakie radio wleci??

Opublikowano
  • Autor
jakie radio wleci??

juz dawno jest:wink:, zobacz na 1 stronie

Opublikowano

spoko radio ale nie chciałeś isc w cos ori

Opublikowano
  • Autor
spoko radio ale nie chciałeś isc w cos ori

po co jak to jest lepsze:wink: ori ladniej moze wyglada ale nie ma takich funkcji jak to:naughty:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

No i tancza cipeczki:banan:20130824_090000_zps32153cbb.jpg

Po wydaniu na hurtowni zlych przegubow wpadly nowe SPIDAN, oraz 2 lewe gorne wachacze ruville i tloczek zacisku przedniego

Opublikowano

tero klipy ogladajo :decayed:

Opublikowano

jakoś nie leżą mi te nie ori radia, kiedy koło Panie:naughty:

Opublikowano
spoko radio ale nie chciałeś isc w cos ori

po co jak to jest lepsze:wink: ori ladniej moze wyglada ale nie ma takich funkcji jak to:naughty:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

No i tancza cipeczki:banan:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130824_090000_zps32153cbb.jpg

Po wydaniu na hurtowni zlych przegubow wpadly nowe SPIDAN, oraz 2 lewe gorne wachacze ruville i tloczek zacisku przedniego

:kox: świetne radyjo

Opublikowano
  • Autor
jakoś nie leżą mi te nie ori radia, kiedy koło Panie:naughty:
ori radio lepiej sie prezentuje ale nie robi podjazdu do tego:wink: a co do kola to w tym sezonie nie ma juz sensu, ale na kolejny wpadnie cos grubego:wink:
Opublikowano

no no 2 din robi robote ....

Opublikowano
  • Autor

2 nas tylko z klubu bylo:kwasny:

am13_zps8f0a73d1.jpgam23_zpsed5cabaa.jpgam6_zpsfd38d40f.jpgam7_zpsa5596237.jpgam17_zpscbe0f2da.jpgam26_zps4a0e83f4.jpg

Opublikowano

zacnie :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.