Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest kosa:naughty::kox:

ale moim skromnym zdaniem z żółtym było lepiej, żywiej. Chociaż tak jak pisałem, teraz też jest super.

Opublikowano
  • Autor
Jest kosa:naughty::kox:

ale moim skromnym zdaniem z żółtym było lepiej, żywiej. Chociaż tak jak pisałem, teraz też jest super.

zolty byl 2 lata, coraj czesciej go widzialem u innych a ten nie jest taki zly tylko lipne foto i jakosc:kwasny:

Opublikowano

ja po sklejeniu od tyłu dałem pianke montazowa do okien miedzy belka a zderzakiem . bo kiedy pierszy raz pokleiłem i zamontowałem to tez pekł a potem zrobilem pianka zderzak juz tak nie pracował i było git . . . mowie ci z mojego doswiadczenia

Opublikowano
  • Autor

bede pamietal nastepnym razem:hi:

Opublikowano

:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Opublikowano
  • Autor
:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Nic takiego Ci nie powiedzialem:decayed: moj tez juz 2 raz byl klejony i jak na zlosc za kazdym razem ktos inny go robil i 2 razy pod rzad sklejony od srodka a zewnatrz szpachla i huy nie trzeba bylo juz kleic a final taki ze przed zalozeniem zderzaka na auto pekl:facepalm:. Jak sam sobie nie zrobie to nie bedzie git...

Opublikowano

spoko :) bedzie git . i tak jest kozak auto :)

Opublikowano
:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Nic takiego Ci nie powiedzialem:decayed: moj tez juz 2 raz byl klejony i jak na zlosc za kazdym razem ktos inny go robil i 2 razy pod rzad sklejony od srodka a zewnatrz szpachla i huy nie trzeba bylo juz kleic a final taki ze przed zalozeniem zderzaka na auto pekl:facepalm:. Jak sam sobie nie zrobie to nie bedzie git...

Spróbuj wkleić drobną siatkę z aluminium z przodu i z tyłu.Jest taka siatka oczko ma około 1mm. Później lekko zeszlifować i szpachla dopiero.:wink:

Taka Siatka wzmacniająca aluminiowa 1mm (3297362592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są tylko we większych arkuszach:wink:

Opublikowano

Fajny kolorek auta i wszystko ładnie dopasowane :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cymek dzieki za link, dobrze wiedziec:hi:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

20130608_171022_zps1088dd57.jpg

z trasy...

Opublikowano

pomarańcz mega

Opublikowano

podkreciłbym tył w góre zeby szedł z klina chyba ze jest dociążony :wink:

Opublikowano
  • Autor

Oli dociazone auto, normalnie przod siedzi nizej od tylu:wink:

Opublikowano

Orlen autostrada A4, mam rację? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Orlen autostrada A4, mam rację? :wink:

dokladnie tak 50km do granicy DE, widzialem taka b8 jak ma puma ale na rejkach HD ale on ma chyba juz na Pl blachach albo to on byl:decayed:

Opublikowano

Tankowałem się tam kiedyś :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja non stop tam tankuje bo na orlenie pkt zbieram:decayed: chodz moj ropniak dotyrka sie na 40litrach 600km:banan: pod BP przed sama granica

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 23:05 ----------

cos lepszej jakosci:wink:

20130629_210739_zps81b3fba3.jpg20130629_210731_zpsf8dca2c5.jpg20130629_210715_zpsc28453fc.jpg20130629_210807_zpsa072fccf.jpg

Opublikowano

Sławek, odjebałeś mega furaka :kox::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Sławek, odjebałeś mega furaka :kox::thumbup1::thumbup1:

dziekoweczka:wink:

Opublikowano

Łoooooo kur...wa ale piękna sztuka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.