Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kosa:naughty::kox:

ale moim skromnym zdaniem z żółtym było lepiej, żywiej. Chociaż tak jak pisałem, teraz też jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa:naughty::kox:

ale moim skromnym zdaniem z żółtym było lepiej, żywiej. Chociaż tak jak pisałem, teraz też jest super.

zolty byl 2 lata, coraj czesciej go widzialem u innych a ten nie jest taki zly tylko lipne foto i jakosc:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po sklejeniu od tyłu dałem pianke montazowa do okien miedzy belka a zderzakiem . bo kiedy pierszy raz pokleiłem i zamontowałem to tez pekł a potem zrobilem pianka zderzak juz tak nie pracował i było git . . . mowie ci z mojego doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Nic takiego Ci nie powiedzialem:decayed: moj tez juz 2 raz byl klejony i jak na zlosc za kazdym razem ktos inny go robil i 2 razy pod rzad sklejony od srodka a zewnatrz szpachla i huy nie trzeba bylo juz kleic a final taki ze przed zalozeniem zderzaka na auto pekl:facepalm:. Jak sam sobie nie zrobie to nie bedzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak

Nic takiego Ci nie powiedzialem:decayed: moj tez juz 2 raz byl klejony i jak na zlosc za kazdym razem ktos inny go robil i 2 razy pod rzad sklejony od srodka a zewnatrz szpachla i huy nie trzeba bylo juz kleic a final taki ze przed zalozeniem zderzaka na auto pekl:facepalm:. Jak sam sobie nie zrobie to nie bedzie git...

Spróbuj wkleić drobną siatkę z aluminium z przodu i z tyłu.Jest taka siatka oczko ma około 1mm. Później lekko zeszlifować i szpachla dopiero.:wink:

Taka Siatka wzmacniająca aluminiowa 1mm (3297362592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są tylko we większych arkuszach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cymek dzieki za link, dobrze wiedziec:hi:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

20130608_171022_zps1088dd57.jpg

z trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkreciłbym tył w góre zeby szedł z klina chyba ze jest dociążony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli dociazone auto, normalnie przod siedzi nizej od tylu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen autostrada A4, mam rację? :wink:

dokladnie tak 50km do granicy DE, widzialem taka b8 jak ma puma ale na rejkach HD ale on ma chyba juz na Pl blachach albo to on byl:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja non stop tam tankuje bo na orlenie pkt zbieram:decayed: chodz moj ropniak dotyrka sie na 40litrach 600km:banan: pod BP przed sama granica

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 23:05 ----------

cos lepszej jakosci:wink:

20130629_210739_zps81b3fba3.jpg20130629_210731_zpsf8dca2c5.jpg20130629_210715_zpsc28453fc.jpg20130629_210807_zpsa072fccf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, odjebałeś mega furaka :kox::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, odjebałeś mega furaka :kox::thumbup1::thumbup1:

dziekoweczka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...