Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

te fele co pokazałes za 2099 to są chinole, raczej rozglądnij się za ori mercami albo czymś z czego nie wystaje ryż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem Sławek już koło na nowy sezon kupił i to nie Chinole tylko Niemieckie :wink:

dokladnie, zaczynam sie zbroic na sezon 2014r. Rh zw3 czekaja na oponki a jutro albo jeszcze dzis przymiarka:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori srebny, bede je raczej rozkrecal to moze malne ale nie ma pomyslu na kolor:kwasny:Szerokosc 8.5J moze troche waskie ale ja nie chce szerokich kol, latam po trasach i ma byc praktyczne kolo nie wystajace, wchodzace w nadkole a reszte zrobi gleba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori srebny, bede je raczej rozkrecal to moze malne ale nie ma pomyslu na kolor:kwasny:Szerokosc 8.5J moze troche waskie ale ja nie chce szerokich kol, latam po trasach i ma byc praktyczne kolo nie wystajace, wchodzace w nadkole a reszte zrobi gleba:decayed:

więc moim zdaniem mogłeś szukać koła bez rantu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setup zimowy z ktorym bede walczyl po niedzieli, nie moge gwintu podkrecic do gory:facepalm:

DSCF0132_zps77752e4e.jpgDSCF0131_zps4faa752b.jpg

a tutaj przymiarka et59 plus 15mm dystans, ciekawie siedzi, moze nawet mniejszy dystans trzeba bedzie

DSCF0133_zps10c09476.jpgDSCF0137_zps1c26ce17.jpgDSCF0135_zps587b6360.jpgDSCF0140_zpsa099da40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...