Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładne masz to wnętrze Kapitanie :wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
ładne masz to wnętrze Kapitanie :wink::thumbup1:

dziekowa, przydalaby sie jeszcze konsola 2din ale to moze poczekac:whistling:

Opublikowano

dużo było u Ciebie zachodu z montażem tej osłony pod silnik, do czego ją przykreciłeś ? Trzeba jakieś specjalne śruby kupić zeby to zamocować ?

Opublikowano
  • Autor
dużo było u Ciebie zachodu z montażem tej osłony pod silnik, do czego ją przykreciłeś ? Trzeba jakieś specjalne śruby kupić zeby to zamocować ?

montaz to tak z pol h schodzi, sruby te same co do plastikowej oslony i dla ciekawostki dodam ze po przejechaniu 4tys km z 8srub zgubilem 2 a reszte 6 nie moglem odkrecic tak trzymaly sie, ogolnie jestem zadowolony z niej:wink:

Opublikowano

To chyba czeka mnie zakup tej osłony bo połamałem osłone pod skrzynią a plastikowy zamiennik z wygłuszeniem kosztuje 170zl:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

duffy tez ogarnia inna oslone tez metalowa

Opublikowano

widziałem, ale ta alu co Ty masz chyba też idzie pod skrzynią prawda? a duffy-ego chyba jest tylko pod silnik

Opublikowano
  • Autor

tak u mnie pod silnik i skrzynie a u duffy pod sam silnik

---------- Post dopisany 24-03-2013 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 22:28 ----------

wlepy w czarnym macie, 3 sa do poprawki:kwasny:20130324_150307_zpse67b2d3c.jpg

Opublikowano

zadbane masz kubły, u mnie są troche popękane, musze kupić srodek który polecał mi michał i popaćkać :wink:

Opublikowano
  • Autor
zadbane masz kubły, u mnie są troche popękane, musze kupić srodek który polecał mi michał i popaćkać :wink:

U mnie jest 1 male pekniecie a tak to przednie maja male wytarcia od wsiadania ale nie ma tragedi, tyl jak nowka. Jak przod bardziej sie zniszczy to pewnie tez zrobie taki zabieg jak piszesz:wink:

Opublikowano
zadbane masz kubły, u mnie są troche popękane, musze kupić srodek który polecał mi michał i popaćkać :wink:

U mnie jest 1 male pekniecie a tak to przednie maja male wytarcia od wsiadania ale nie ma tragedi, tyl jak nowka. Jak przod bardziej sie zniszczy to pewnie tez zrobie taki zabieg jak piszesz:wink:

dobrze bral apc? rozcienczales? musze swoje umyc i nasmalcowac na sezon :banan:
Opublikowano
  • Autor

APC pierwszy raz stosowalem, w pelni zadowolony jestem, do plastikow robilem 1:10 i bez problemu myl:wink: pozniej nasmarowalem czyms do deski i plastikow(nie pamietam nazwy), pierw sie swiecilo jak plak to mialem to zmyc ale na 2 dzien wchlonelo i zrobila sie ladna satynowa powloka:wink:

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:00 ----------

No to i ja bujam juz na letnich, narazie jeszcze koza

20130330_174940_zpsa977170d.jpg

et20, jak wyroluje nadkola to tyl pojdzie nizej

20130330_174923_zps5766567b.jpg

Opublikowano

Nie ma juz lotki ? :naughty: Jeszcze progi i bedzie kosa w hooooi:jerk::jerk:

Opublikowano

czarna felga :)

pieknie w tym sezonie 100% w moj gust

tylko co to za felga i opona ? 17 ? bo opony wydaja sie straszne kartofle... a tak to elegancja :)

Opublikowano

Kolor felgi jak najbardziej :thumbup1: chociaż wzór taki średni.

Gratki body od "eski", jak już założysz progi będzie wyglądać zayebiście:slina:

Opublikowano

Czarne Avus III by się tu przydały :D

by HTC Sensation

Opublikowano

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:00 ----------

No to i ja bujam juz na letnich, narazie jeszcze koza

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130330_174940_zpsa977170d.jpg

et20, jak wyroluje nadkola to tyl pojdzie nizej

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130330_174923_zps5766567b.jpg

te Twoje zimowki lepszy gnoj robia :banan:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:00 ----------

No to i ja bujam juz na letnich, narazie jeszcze koza

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130330_174940_zpsa977170d.jpg

et20, jak wyroluje nadkola to tyl pojdzie nizej

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130330_174923_zps5766567b.jpg

te Twoje zimowki lepszy gnoj robia :banan:

zimowki alu sa 7.5J a opona 225/45 a letnie 205/50 8J i myslalem zeby przelozyc ale nie wiem jak opona siadze:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Nie ma juz lotki ? :naughty: Jeszcze progi i bedzie kosa w hooooi:jerk::jerk:

odkleila sie, musze poprawic:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

czarna felga :)

pieknie w tym sezonie 100% w moj gust

tylko co to za felga i opona ? 17 ? bo opony wydaja sie straszne kartofle... a tak to elegancja :)

thx, felga 17 a jaka nazwa huy wi i opona 205/50

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Czarne Avus III by się tu przydały :D

by HTC Sensation

sa inne wydatki a tutaj mam zregenerowane ranty, nowe opony po przelocie 15tys

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 22:31 ----------

Mala przymiarka do gleby:wink:

DSCF9954_zps65dce493.jpgDSCF9959_zpse27294de.jpgDSCF9960_zps728dbc14.jpg

Opublikowano

konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

Opublikowano
  • Autor
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

e tam jeszcze jest koza przod 62 tyl 61.5 ale juz nie ktore progi to szuram

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.