Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ogolnie, poprostu jakos mi ta lotka do b5 nie pasuje, ale tak jak piszesz jednym sie podoba drugim nie :decayed:

dokladnie:wink:

Opublikowano

Mi się podoba ładnie to wygląda teraz

Opublikowano
  • Autor
Mi się podoba ładnie to wygląda teraz

dojdzie emblemat i sciagne tasme to nabierze uroku ze tak powiem:wink:

Opublikowano

idzie ją przykleić blizej końca klapy?

Opublikowano
  • Autor
idzie ją przykleić blizej końca klapy?

Nie da rady bo jak ja dasz blizej konca to nie bedzie siedziec tylko w powietrzu wisiec, ona lezy na samym koncu tego zagiecia klapy i zgrywa sie po bokach z lukiem ktory z karoseri idzie. Tez myslalem zeby dac dalej na koniec da ale poprostu nie ma jak

Opublikowano

ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

Opublikowano
ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

ok, spoko

Opublikowano

Ten co szaleje :D te zaciski mnie ciekawią :D jak to bedzie wyglądało .

Opublikowano
  • Autor
Ten co szaleje :D te zaciski mnie ciekawią :D jak to bedzie wyglądało .

zobacze jak siadze ten pomarancz a tym czasem zaraz Ci w watku zarzuce mala propozycje na fele:naughty:

Opublikowano
ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

I ja czekam:banan:

Opublikowano
ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

I ja czekam:banan:

wszyscy czekają :wink:

Opublikowano

na co kleiles lotke? klej do szyb?

Opublikowano

jedna z fajnieszych B5tek na forum :wink:

Opublikowano
  • Autor

Lotka klejona na tasmie dwustronnej:wink:

Audi zajechalo na garaz wiec zaczynam zabawe:wink:

Opublikowano

furka konkretna;) a wnętrze zarąbiście wygląda ta skóra, co do zacisków kolor na + wygląda na foto intensywnie a na żywo na pewno też się rzuca w oczy

Opublikowano
Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic
Opublikowano
  • Autor
Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic

tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Oj tak to wyglada:wink:20130308_164627_zps0e47f577.jpg20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpg20130308_164641_zpse735a519.jpg20130308_164701_zps05c74868.jpg

takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybe20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg

nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm:

Opublikowano

ekstra wygląda, jedynie mieszane uczcia mam co do lotki :wink: jeszcze tylko progi i bedzie komplet :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz tylko same nakladki progowe bo list raczej nie bede dawal:wink: a lotka rzecz gustu:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.