Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dzięki za pozytywne komentarze, powietrza nie bedzie, mozliwe, że za rok auto zmienie

Opublikowano
mozliwe, że za rok auto zmienie

:wallbash:

Opublikowano

rotory idą w jakiś kolor?

ogólnie auto wzór :hi:

Opublikowano
  • Autor
rotory idą w jakiś kolor?

ogólnie auto wzór :hi:

Nie nie, alu w ori stanie i takie zostają:wink:

Opublikowano

Dobrze siadło koło,jak wleci dystans to bedzie konkretnie:kox: Bardzo mi podchodzi styl tego a4 - czarny mat,kolor auta i felga bez zbędnych kolorów:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Dobrze siadło koło,jak wleci dystans to bedzie konkretnie:kox: Bardzo mi podchodzi styl tego a4 - czarny mat,kolor auta i felga bez zbędnych kolorów:thumbup1:

:hi: jeszcze gwint kw musze zapodac na tył i zająć się przednim zderzakiem:whistling:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 10:34 ----------

Taki bedzie docelowy front plus zaspawane miejsce na rejke

qz9m_zps6a5cb0b6.jpg

Teraz rozkminiam nad kolorem zaciskow jaki zapodac, jakies propozycje?

Opublikowano

Koło super siadło :)

ET59 + jaki dystans?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Koło super siadło :)

ET59 + jaki dystans?

tak et 59 a dystans 15 mm przod 20 mm tyl, ale będę zwiększał jeszcze i na przod 20mm i tyl 25 mm :wink:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 20:52 ----------

No to czas na spa...20140415_084535_zps4cba069d.jpg

Opublikowano

Korekta? Ten lakier dopiero na żywo robi robotę :naughty:

Opublikowano

Ale d*pa :slina:

Opublikowano
Korekta? Ten lakier dopiero na żywo robi robotę :naughty:

dokładnie, troche reflexów świetlnych i od ciemnego w srebrny idzie:jerk: a na fotce cieżko to złapać

bo szarak to szarak:banan::kox:

Opublikowano
  • Autor

Może za podam polerke jak czas pozwoli bo są inne rzeczy do zrobienia:whistling:

Opublikowano
Korekta? Ten lakier dopiero na żywo robi robotę :naughty:

dokładnie, troche reflexów świetlnych i od ciemnego w srebrny idzie:jerk: a na fotce cieżko to złapać

bo szarak to szarak:banan::kox:

Szkoda właśnie że na foto ciężko oddać piękno tego lakieru... :kwasny:

Ma jeszcze jeden minus - spróbuj go dobrać do malowania :grin:

Opublikowano
  • Autor
Korekta? Ten lakier dopiero na żywo robi robotę :naughty:

dokładnie, troche reflexów świetlnych i od ciemnego w srebrny idzie:jerk: a na fotce cieżko to złapać

bo szarak to szarak:banan::kox:

Szkoda właśnie że na foto ciężko oddać piękno tego lakieru... :kwasny:

Ma jeszcze jeden minus - spróbuj go dobrać do malowania :grin:

o to to, jak chciałem dobrac kolor to małe cyrki były więc pomalowalem całe dwa boki w podstawę tego koloru i w razie dorabiania juz łatwiej bedzie

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Podejście nr 3 ze zderzakiem, tym razem sam będę dzialal 20140415_150118_zps77f18d55.jpg

Jeszcze tylny pójdzie do odswiezenia

Opublikowano

Sławek patrząc na Twój projekt to wypas jakich mało US robi robote:naughty:,tyłek:kox::slina:.Ogólnie auto na wypasie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, jest jeszcze co rezac:wink: za nie dlugo coś uaktualnie:whistling:

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 16:22 ----------

20140418_083951_zpsfbcf6356.jpg cos się juz dzieje :decayed:

Opublikowano

Ramki, kratek też będziesz spawal ze zderzakiem?

Opublikowano
  • Autor
Ramki, kratek też będziesz spawal ze zderzakiem?

Nie mogę ich zaspawac, nie miałbym wtedy dojścia do halo i srub wchodzących w kły :wink:

Opublikowano

No właśnie, ale nieźle by to wyglądało, tylko co z tego jak dostępu brak, co tam będziesz dawał plaster miodu jak w rs?

Opublikowano
  • Autor
No właśnie, ale nieźle by to wyglądało, tylko co z tego jak dostępu brak, co tam będziesz dawał plaster miodu jak w rs?

Dokładnie ABS wzór rs juz leży tylko trzeba dociac, dokładka od cupry tez pospawana, teraz to wszystko ogarnac pod lakier

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.