Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Program Rogala dla porownania

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=48

sam widzisz jakie prosciutkie kreseczki i do samej gory ida o tmy wlasnie pisalem a u Ciebie masz tatry w wykresie i zjazd do morskeigo oka

rogal wie co robi i mysle z tez by ladnie wyciagnal u Ciebie koles ma pojecie mega w dodatku ludzki czlowiek naprawde godny polecenia

bo znam tez cwaniaczkow co mysla ze cos umieja a potem sie okazuje calkiem cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj sobie oba wykresy np. przy 4000obr ile jest momentu.

u Ciebie jest ok 340Nm a u Rogala ok 370Nm i do tego Rogala jest piękny płaski wykres :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:09_________________________________________________

Wlasnie wiem :confused4: i szukam przyczyny czemu tak ?

właśnie jaka przyczyna, czy tuner do bani czy w aucie coś nie gra :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na tunera chyba ze turbina ma jakiegos dola po 2600 obr silnika ale nie wierze w to moglo by byc bujniecie a nie takie fazy sniusoidalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem :confused4: i szukam przyczyny czemu tak ?

może wkleiłeś nie ten wykres - jeden taki baran już tak zrobił co ma B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Rogala dla porownania

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=48

ciezko porownywac bo kazdy silnik jest inny ale cos mam nosa ze inni by to zrobili lepiej u ciebie tym bardziej ze turbo miales nowe i uklad wtryskowy tez jest OK i uwolniony wydech.

Jak to sie mowi madry polak po szkodzie ale czasem na prawde warto sie poswiecic ja tez do rogala jechalem z krakowa a w sumie to z Oslo :wink4: mimo ze mialem kilku tunerow po domem ale za to mialem wysrojone BRD tak ze nie bylo ch.... we wsi i dzis zrobil bym okladnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to sa dwie opcje albo cos dolega motorowi albo tunerowi :decayed:

stawiam na to drugie niestety bo mnie sie te kreski wogole nie podobaja wstaje szybko a potem spada na wyzych predkosciach ma mniej mocy smieszny wykres naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę dywagować ale wykres V-techu podobny do Compotowego (Pavel1380'a i Mironkowy), overboost od dołu a potem spadek krzywych, BTW krzywa po modzie ma praktycznie ten sam kształt jak seria ale z wyższymi wartościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim programie to sprzęgło i dwumas dostaje po d*pie . Pare lat temu tak sie robiło a teraz powinno pyc płasko i ciagnąc do 4200 obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to sa dwie opcje albo cos dolega motorowi albo tunerowi

Tylko dziwne że zawsze dolega coś tym robionym przez innych tunerów a u Rogala, Patrox-a czy Aligatora zawsze kreski idelane. Przypadek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to sa dwie opcje albo cos dolega motorowi albo tunerowi

Tylko dziwne że zawsze dolega coś tym robionym przez innych tunerów a u Rogala, Patrox-a czy Aligatora zawsze kreski idelane. Przypadek :mysli:

bo sie goscie znaja to i potrafia ladnie program zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie :) pewnie jakbym pojechal do Patroxa to bylby inny wynik . Tylko odleglosc spora i pojechalem blizej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie :) pewnie jakbym pojechal do Patroxa to bylby inny wynik . Tylko odleglosc spora i pojechalem blizej :(

tylko jak wydasz na poprawke to wyjdzie CI drozej jak droga do patroxa no tak niestety jest ja po jednej nauczce unikam polsrodkow albo ma byc dobrze albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie :) pewnie jakbym pojechal do Patroxa to bylby inny wynik . Tylko odleglosc spora i pojechalem blizej :(

Coś czuję, że jak byś jechał na poprawkę to i tak nie zrobią tego dobrze :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...