Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaczyński przyłapany przez fotoradar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

On juz namierzal wzrokiem ten fotoradar...

Opublikowano

hehehe dobre ujecie :gwizdanie:

Opublikowano

No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe

Opublikowano

fotogeniczna gęś heheeeehe :polew:

Opublikowano

kapitalne :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________

No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe

on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :naughty:

Opublikowano

kapitalne :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________

No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe

on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie rozumienie tego fotomontażu ??

Tu wcale nie chodziło o mandat, po prostu pisiory chciały obalić mit o tym , że Pan K. podróżuje w foteliku... :polew:

Opublikowano

kapitalne :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________

No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe

on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :naughty:

ciekawe czy na przedni fotel w skodzie mozna zamowic rozkladany fabrycznie dzieciecy fot :polew:elik??

Opublikowano

A on ma wogóle prawo jazdy? :evil:

Nie ma konta , komóry , prawka , kota ma , a poza tym dobrze , że nie w AUDI ...

Opublikowano

hahah dobre dobre :) pewnie kierwoca musiał sie zwolnic bo w PiS-ie nie "mozna łamac prawa" :tongue4:

Opublikowano

na pierwszy rzut oka wygląda jakby miał coś na głowie.... ale to złudzenie - takie samo jak i to, dzięki któremu wydawałoby się, że ma coś w jej wnętrzu :D

Opublikowano

na pierwszy rzut oka wygląda jakby miał coś na głowie.... ale to złudzenie - takie samo jak i to, dzięki któremu wydawałoby się, że ma coś w jej wnętrzu :D

:polew: :polew: :polew: :polew: nie mogę po prostu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kapitalne :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________

No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe

on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:th: :th: :th: :th: :th: :th:

Zdrowaś

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.