Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 1.9 TDI 131 KM


Dexter125p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym zaprezentować swoje Audi :> jak na razie nie ma się zbytnio co chwalić ale prace idą na przód.

Audiczkę kupiłem jako Anglika z zamiarem przekładki dla siebie robiłem już takie dwie więc problemu z przekładką nie było. To już moja 4 Audi zaczynałem od B3 1.8 90KM potem, B4 1.9TDi z wiruskiem na 128KM, A6 2,4 v6 30v 165KM, i teraz ta A4 (o dziwo wszystkie były granatowe :> prócz B3 bo była czarna). Ale dosyć tego co było kiedyś tylko co jest teraz :>

Co było:

- kierownica z prawej strony :tongue4:

- elektryczne szyby 2x

- elektrycznie regulowane lusterka

- alarm fabryczny

- zamek w schowku ( bo to podobno opcja)

- klimatronik dwustrefowy

- Radio Audi Concert i Audi Sound System

- FIS

- felgi 16'' ori audi

- wszystkie plastiki w kolorze

- skórzana kierownica i raczka hamulca ręcznego

- środek soul (czarne listwy dekoracyjne)

- lotka na klapie z tyłu

Kiedy ją kupiłem nie była w ciekawym stanie przypuszczam że jeździła gdzieś w firmie w Anglii na lewym błotniku szpachli z pół kilo prawe tylne i przednie drzwi malował amator narobił zacieków i nie przytarł i spolerował lakieru (masakra), prawy błotnik zamiast być granatowy jak reszta auta jest fioletowy( lakier dobierał chyba daltonista), w komorze silnika pustki brak chłodnicy klimy, brak przewodów klimy,brak osłony silnika i osłony na pasek rozrządu w pasie przednim siedziała tylko jakaś tania chińska chłodnica, brak wentylatora klimy i reszty, w środku tapicerka poplamiona ale nie zniszczona panel klimatronika założony od B7 tak więc przyciski jak nowe, pokrętło od włączania świateł też chyba z volkswagena, i największy ból auto się nie zamykało. Co mnie skłoniło do kupna takiego "ulepa" oczywiście cena i stan reszty auta. Silnik pracuje idealnie turbinka jest nowa, zawieszenie tez nie budzi żadnych zastrzeżeń jest ciche. błotniki tylne klapa tył są oryginalne więc to mnie cieszy podłużnice przednie też nie widać żeby były ruszane. Audiczka wymaga wiele pracy i pieniędzy ale kiedy ją skończę będzie prawie idealna. :>

Co już jest :decayed: :

- kierownica z lewej strony

- boczki 4x el. szyby, tył z roletkami, Bose Sound System i deska rozdzielcza wszystko z modelu B7 (listwy aluminiowe)

- pakiet podświetlenia

- pas przedni (kompletny :naughty:)

- wycieraczki Aero Wipers z B7

- sprawny centralny zamek (dzięki radom forumowiczów) :wink4:

Co będzie :naughty:

- nowy lakier :decayed:

- Felgi lato RS6 18'' model Pompei

- dokładka zderzaka S-line przód i tył + listwy na drzwi

- ksenon 8000 k

- oponki Uniroyal rain Sport 2 225 R18

- 4x el. szyby

- jakiś lekki wirusik

audi.jpg

audi3.jpg

DSC02761.jpg

DSC02769.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jak poradziłeś sobie z podłączeniem poduszki dwupalnikowej z deski B7 do sterownika poduszek z B6 ? Nie wywala żadnego błędu ? Jak podpiąłeś wtyczki ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jak poradziłeś sobie z podłączeniem poduszki dwupalnikowej z deski B7 do sterownika poduszek z B6 ? Nie wywala żadnego błędu ? Jak podpiąłeś wtyczki ?

:hi:

Wlasnie kolego jesli mozesz to opisz to dla potomnych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszkę przełożyłem ze starej deski od B6 wraz z mocowaniem bo wiadomo w B7 ma ścięte rogi a w B6 jest prostokątna a w dodatku koleś który sprzedawał mi przekładkę wymontował poduszki z deski. co do błędu air bag to i tak ktoś przy tym dłubał najwidoczniej jest gdzieś w sterownik wlutowany rezystor ponieważ chwilowo nie mam podpiętego jaśka od kierownicy a błędu nie ma

no plany zacne masz kolego i zycze powodzenia w pracy ktorej napewno nie jest malo

ile to ma nalatane juz?

tak po kierownicy i stanie ogólny dobre 300 tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia :good: fajnie że potrafisz sobie sam taka robutke zrobić- swoją drogą cena musiała być mocno promocyjna skoro skusiłes się auto w takim stanie nawet jak na przekładkę- powodznie one more time :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga oryginalna Audi :) zostanie na zimę a na wiosnę "pompeje" audi powoli zaczyna się turlać do pełni szczęścia brakuje mi mechanizmu wycieraczek bo mam ale od modelu B7 kombi i jest kicha ze sterowaniem. Za Audiczkę zapłaciłem 7tyś tutaj w Polsce wiec wydaje mi się że to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiałkuj tablice z pierwszego zdjęcia też.

Zegary masz ori w mph, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zegary mam oryginalne w mph jakoś nie przeszkadza mi tak nawet fajniej świeci więcej czerwonego :naughty: a sam air bag jest z b5 ale taką już kupiłem z czasem zagości trójramienna z B7 na razie jest jak jest ważne że podłączone i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...