Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] eSencja cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec przyszedl czas na zmiane drugiego auta w rodzinie. Oczywiscie wybor mogl byc tylko jeden: CCCO :)

Padlo na S4 cabrio, poniewaz jest mocne i jednoczesnie bedzie dawalo frajde z jazdy ze zlozonym dachem :) uzytkownikom V8 nie musze tego tlumaczyc :>

Przebieg niecale 55 tys. mil, wiec mysle, ze naciesze sie jeszcze nim sporo.

Auto na wyposarzeniu ma min:

- RNS-E + zmieniarka CD

- kolorowy FIS

- Bose

- ksenony

- przyciemniane, skladane lusterka zewnetrzne

- przyciemniane lusterko wewnetrzne

- elektrycznie ustawiane i podgrzewane fotele

- 4.2 NA V8 :>

- czujniki parkowania tyl

- 6-cio biegowy tip z lopatkami przy kierownicy

- Audi Phone prep.

- pewnie jeszcze kilka innych rzeczy ktorych jeszcze nie odkrylem :wink4:

Silnika przedstawiac nie musze: 4.2 NA V8, 344 BHP, 410Nm, 40V, brzmi bosko :> Niedlugo wybiore sie do MRC na hamownie, zobaczymy ile kucy jeszcze zostalo :wink4:

Planowane mody:

- Milltek non-res catback :decayed:

- LED'y na tyl

- 19" kola + dystanse

- przyciemnione szybki

- moze lekkie obnizenie zawiechy

Kilka zdjec:

DSC03177.JPG

DSC03178.JPG

DSC03179.JPG

DSC03180.JPG

DSC03181.JPG

DSC03182.JPG

Opublikowano

piękna sztuka :slina: szkoda tylko, że dach nie jest czarny.. powodzenia w modach :good:

Opublikowano

Oj piękna...i super że dach czerwony :):good:

Opublikowano

Piękna jest :) dach daje rade :cool1:

Opublikowano

CUDO ! Czerwony dach, czarny lakier i biala tapicerka :kox:

Do tego V8 w cabrio = sam MIOD !

Opublikowano

Robi wrażenie nie ma co :kox: :kox: dużo frajdy z jazdy życzę.

Opublikowano

jakoś tak mało się odznacza w stosunku do zwykłej A4

Opublikowano
Planowane mody:

- Milltek non-res catback decayed

- LED'y na tyl

- 19" kola + dystanse

- przyciemnione szybki

- moze lekkie obnizenie zawiechy

bo tu wiecej nie ma co robic :good:

Opublikowano
Planowane mody:

- Milltek non-res catback decayed

- LED'y na tyl

- 19" kola + dystanse

- przyciemnione szybki

- moze lekkie obnizenie zawiechy

bo tu wiecej nie ma co robic :good:

Mozna jeszcze kiere przerzucic na lewo :kox:

Ladna sztuka :hi:

Opublikowano

CUDO ! Czerwony dach, czarny lakier i biala tapicerka :kox:

Do tego V8 w cabrio = sam MIOD !

dokładnie, ale szkoda że nie manual :>

Opublikowano
  • Autor

jakoś tak mało się odznacza w stosunku do zwykłej A4

no coz bo to w koncu jest A4 z wlozonym do niej V8, mocniejszymi heblami, etc. a co lepiej by wygladala gdyby miala spoiler a'la dragster na tyle?

ale szkoda że nie manual :>

za stary i za leniwy jestem na manual :wink4:

Opublikowano

Auto piękne, moje marzenie na lato :kox: tylko kierę bym dał z rs5 z łopatkami w chromie :) bo ta już trąci myszką, nowa by zmieniła środek optycznie.

Jest ksenon i spryski :kox: super, żadka sprawa jak na anglika.

Opublikowano

Cudo :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ale wolałbym dach czarny :decayed: ale i tak jest piękna :evil:

Opublikowano

s4 cabrio :slina:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: jest piekne tylko pogratulowac :notworthy: az sie prosi o glebe i jakies 19" :naughty:
Opublikowano

Baaaardzo ladna eSka :evil:

Opublikowano

Bardzo ładna... aż mi się wzieło na wspomnienia...

Jak miałem cabrio, to od maja do września... robiłem tysiące kilometrów, zupełnie bez celu... :rolleyes:

Opublikowano

Jak miło,

Myślałem, że tylko ja jestem szalony. Dokonałeś super wyboru, naprawdę. W tym aucie jesteś w innym świecie, no i ten dźwięk z wydechu, poezja, wiem coś o tym. Serdeczne gratulacje.

A, i moje zdanie jest takie, im więcej pozostanie w tym aucie w oryginale tym lepiej, to będzie klasyk za chwilę. Ja mojej, jeśli mnie życie nie zmusi, nie zamierzam sprzedawać w ogóle.

Urodziło mi się jedno pytanie, piszesz o LEDach na tył. Masz jakiś konkretny model lamp na myśli, bo ja jak dotąd nie znalazłem.

PS. Mnie już trochę przeszło, ale domyślam się, że Ty masz cały czas permanentnego banana na twarzy, tak trzymać.

Opublikowano

Cabrio, quattro i V8 :slina: Gdy by jeszcze kiera była po lewej stronie :polew: Milltek tu zrobi robotę zajebist@ :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.