Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Przerywniki podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem wygląda następująco... Jadąc z prędkością 120km/h na 5 (przykład) przyśpieszam i zdarzają się momenty że jest na sekundę spadek mocy i przyśpiesza dalej, taki wstrząs (nazwa wstrząs bo trwa to ułamek sekundy). A kolejna sprawa to taka że często dzieje się podobna rzecz podczas gdy dodaje gazu (przyśpieszam) puszczam pedał gazu (albo zmniejszam gaz - przechodzi na delikatne hamowanie silnikiem) i znowu dodam gazu następuje szarpnięcie całym samochodem (nie dzieje się to zawsze i na różnych biegach). Dodam że miałem wymieniony silnik, rozrząd, świece na V-Line 37 platyny NGK, poduszki pod silnikiem, podpora wału, amortyzatory, filtry olej itp...

nie mam pomysłu, jeżeli to kwestia bardziej mechaniczna (od strony napędu) to co mogę sprawdzić (luzy itp)? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Zasadnicze pytanie czy występuje tylko na LPG czy na PB też

Opublikowano
  • Autor

manualna skrzynia biegów (jeździłem tez audi a4 b5 1.8T FWD kombi 96r i nie ma takiego czegoś - więc wykluczam mój styl jazdy). Występuje to i na PB i na LPG, dzisiaj byłem u GazMana i podregulowali mi gaz, dalej to samo, ale przynajmniej nie będzie palił 13l/100km przy lekkiej jeździe...

Opublikowano

może być problem z przepływką, ale

:vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

przepływka jest ok, mam dwie obie dobre, sprawdzane w drugim audi. Co do VAGa to powiedzcie mi jak i gdzie w Vagu zrobić te logi, i tak zrobię (tzn ktoś bo ja nie mam kabla ;])

Opublikowano

posprawdzaj gumy od filtra powierza...

podlacz VAG i zrob logowanie...

Opublikowano

:disgust:popytaj u siebie w regionie na forum czy ktos nie ma vaga i za drobna oplata tego nie zrobi dzial spotow sie klania a tak poza temat to mam rodzinke w Śremie :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy kolega sobie poradził z tym problemem? Bo mam identyczne objawy ;/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

i jaka była przyczyna Twojego spadku mocy?? U mnie dzieje się to samo i nawet juz jest gorzej bo auto całkowicie spada z mocy i nawet się wyłączy. Wymieniłem nawet pompe paliwa, świece, filtry byłem podłączony pod kompa i pokazało "Bogata mieszka - błąd sporadyczny"

Opublikowano

zostają do sprawdzenia jeszcze cewki jak masz możliwość podmiany.

Opublikowano

Magik na komputerze polecił mi abym sprawdził czy rura wydechowa jest po całości szczelna i abym zmienił stożek na zwykły filtr powietrza. Coś w tym może być??

:wallbash:

Opublikowano

jak założyłeś stożek mokry (impregnowany olejkiem) to bardzo prawdopodobne że uwaliłeś przepływkę. Jeżeli masz suchy filtr i szczelny dolot to nie szukał bym w d*pie mózgu. Masz to jakoś odseparowane czy zaciąga gotujace się powietrze z turbiny ? Może w tą stronę trzeba szukać.

Opublikowano

zakładałem suchy stożek... nie mam w aucie turbiny. Dzisiaj zmieniłem przepływkę i kolejną rzeczą którą zauważyłem jest zaciąganie powietrza z wlewu paliwa. Odkręcam korek i auto gaśnie, zakręcam korek i jest syczenie zaciąganego powietrza z baku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.