Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moje autko


Paliwo85

Rekomendowane odpowiedzi

Cudów nie ma...

Wątpie, żeby Audi gdzieś po drodze kogoś oszukało, natomiast napewno ktos grzebał przy tym aucie... Jeśli szukasz błędu w Audi, a nie w historiach Pana oferującego auto na sprzedaż, to nieobraź się ale myślę, że jestes zbyt naiwny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Naiwny raczej nie jestem. Na fakturze z tego banku mam napisane ze jest to a4 S-line. Wątpię żeby to Niemcy przerobili tak sobie dla jakiegoś gościa z banku. To nie polska. Nie szukam dziury w całym, zapytałem tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturze nie mam, za to na wlepie co podobno prawdę powie mam. Tylko jakim cudem, skoro brak sterowników, okablowania i czujników poziomu, dołożyli regulacje w kabinie, zmienili zawieszenie i skrzynie. Po to aby jakiś buc w krawacie sobie pojechał do klienta. Czy owe duchy to zrobiły ??

Przypomnę jeszcze raz auto nabyłem od banku który był jego właścicielem, nie żaden Hans który go spłacał . Kupiłem go bez pośrednika sam osobiście po niego byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądnął bym się w takim razie wlepce z bagażnika i z książki serwisowej czy są identyczne bo może jakiś przekręt w papierach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny kolor a to juz połowa sukcesu...więc dokładki w kolor muszą być :wink4: załóż jakieś 18'' lekką glebe...jak nie ciekawe drogi macie założ jakieś dobre springi -30mm i będzie dobrze..i daj jakieś fotki wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie tu nie było. W swoim aucie jak na razie za dużo zeczy nie porobiłem. Zamontowałem podłokietnik z przodu bo go wcześniej nie było i światła do jazdy dziennej. Na wiosnę planuje parę rzeczy w nim porobić na pewno pomaluje dokładki w kolor i myśle nad kupnem większych felg

c33d0cb8a2874b00med.jpg

fd873134efb21b23med.jpg

530030cf868e7ba3med.jpg

e831970edf73b6d1med.jpg

392ae35eccf39dabmed.jpg

585e1c4d31a23833med.jpg

83a1821b57f34a59med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...