Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane fotele


GrubxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko kopiłem sobie do samochodu komplet siedzeń skórzanych który jest podgrzewany

chciałbym w pełni wykorzystań nowe możliwości i podłączyć podgrzewanie przednich foteli ale nie wiem jak się za to zabrać czy da rade to podłączyć bez ingerencji w instalacje samochodowa czy trzeba kupić jakaś specjalna wiązkę a co do panelu czy wystarcza zwyczajne przełączniki czy da rade podłączyć to w bardziej wyszukany sposób np za pomocą takiego panelu climatronica :

http://allegro.pl/panel-klimatronic-audi-a4-b5-lift-podgrzewane-fot-i1823869071.html

proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat dodam ze mam a4 b5 1995

a tak nawiasem tylna kanapa tez jest podgrzewana ale z tym podejrzewam ze może być większy problem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie masz przypadkiem kanapy z avanta ze zwijanym pasem pirotechnicznym i to moze być kabel włąsnie od pasa..

co do podgrzewanie to jest bardzo proste. musisz miec przełączniki od grzania jak masz przedlifta i wiązkę którą mozesz zrobic sobie sam według tego schematu:

cfda5449c235211bmed.jpg

kable z podpisu podłaczasz wegług opisu. czyli plus po światłąch, oraz masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabelek interior light system podłączasz do oświetlenia wnętrza pojazdu (jak zapalasz światła ma się na nim pojawić plus). Ja u siebie podłączyłem do instalacji radia.

Drugi kabelek to masa i jest podłączony na słupku A po lewej stronie poniżej skrzynki bezpieczników.

Pozostałe dwa kabelki z bezpiecznikiem 30A(zasilanie na stałe) i 5A(zasilanie po stacyjce) podłączasz do plusa pod kierownicą - tam masz całą "szynę" z zasilaniem.

Najlepiej kupić ori wiązkę. Dosyć często można ją znaleźć w dziale sprzedam.

Jak będziesz miał problem z podłączeniem to wal śmiało. Ja już mam ten temat za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie potrzebuje pomocy bo za bardzo nie wiem jak podłączyć te przewody pod bezpiecznik 30A i 5A, ten stały to jeszcze jako tako bo podłączyłem go do dej szyny pod kierownicą pot śrubkę. A ten drugi przewód gdzie dokładnie.Pomóżcie jak możecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...