Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji


LuNaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki głupi problem, ze nie moge poradzic sobie z odkreceniem srubki od podswietlenia rejestracji. Jest wyrobiona.

Ma ktos moze jakis sposob na odkrecenie tego? :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem taki sam problem u siebie ale u mnie dało się płaskim śrubokrętem jakoś ją odkręcić. Pomagałem sobie przyciskając samą lampkę wtedy łatwiej szło. '

Jak Ci się uda to polecam zmienić na bardzo twarde śrubki. Tam śrubokręt wchodzi pod lekkim ukosem i dlatego te śrubki się tak wyrabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, ale u mnie był to przypadek kliniczny... Skończyło się na tym że rozebrałem tylną klapę, wyjąłem całą listwę i w użyciu był ... BRZESZCZOT :kox: :kox: :kox: Jemu nic się nie oprze - tylko uważaj żeby nie zniszczyć światełka - tzn musisz naciąć łeb śrubki tylko tyle żeby wlazł wkrętak...

A potem polecam wymianę śrubek - najlepiej takie na +

:>

Powodzenia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, ale u mnie był to przypadek kliniczny... Skończyło się na tym że rozebrałem tylną klapę, wyjąłem całą listwę i w użyciu był ... BRZESZCZOT :kox: :kox: :kox: Jemu nic się nie oprze - tylko uważaj żeby nie zniszczyć światełka - tzn musisz naciąć łeb śrubki tylko tyle żeby wlazł wkrętak...

A potem polecam wymianę śrubek - najlepiej takie na +

:>

Powodzenia :th:

u mnie było podobnie, skończyło się demontażem całej klapy (trzeba zdjąć tapicerkę z klapy i dostać się do tej śrubki od środka)... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można nawiercić łeb śruby aby zdjąć plastikową osłonę żarówki nast. przy odrobinie szczęścia bardzo dobrymi szczypcami spróbować odkręcić pozostałą część ale jest to trudna sztuczka innym sposobem to poświęcenie plastikowej osłony żarówki i wybicie jej.wtedy bez trudu odkręcisz ale wiadomo trzeba dokupić nowy plastik. wariant najmniej agresywny to demontaż tapicerki tylnej klapy.powodzenia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem u siebie a później taki sam wystąpił u Lukasa. Rozwiązaliśmy to tak, że naciąłem łepek śrubki dremelkiem z tarczką i wykręciłem zwykłym płaskim śrubokrętem. 5 minut roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem u siebie a później taki sam wystąpił u Lukasa. Rozwiązaliśmy to tak, że naciąłem łepek śrubki dremelkiem z tarczką i wykręciłem zwykłym płaskim śrubokrętem. 5 minut roboty :)

dremelkiem z tarczka? a co to takiego i gdzie to dostane :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

323637530

Ten ma właśnie zamontowaną tarczkę.

Jednak do prac w tak trudno dostępnych miejscach jak śrubka od podświetlania rejestracji polecam używanie przedłużki (równiez widocznej na powyższym rysunku). Montuje się wtedy taki zestaw "ala" dentystka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

ja za rozebranie tylnej klapy z zamkiem zapłaciłem 40 pln :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

no jednak to nie byl dobry pomysl, wylamujac plastik, srubka sie urwala i zostala w srodku....teraz niewiadomo..(4H zabawy i sie zmeczylem)

po swietach bedzie ciag dalszy...

tylko co tu zrobic teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...