Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwumas i ogolnie sprzeglo 240mm da rade podpasować pod np. AEBa?

Opublikowano
  • Autor
dwumas i ogolnie sprzeglo 240mm da rade podpasować pod np. AEBa?

No a jak, i to bez wiekszego problemu. U damianomen7 teraz jest zamontowany jednomas, tarcza spiek 6 płytek 240mm i dosick LT 2,8TDI. I robi to robote za***iście :kox:

Opublikowano

ale skrzynia seryjna pod to podejdzie? 5 biegow

Opublikowano

Tylko dodaj, że chyba macie skrzynie 6tke... Czy też może nie ma to znaczenia i do 5tki również można zapodać części z diesla?

Opublikowano
  • Autor

Bez problemu pasuje V biegówka :) Damian ma teraz zamontowaną skrzynie w AWT od diesla EEN; I-80, II-126, III-183, IV-260+, V-? :decayed:

Opublikowano

to czemu ludzie kombinują z lepszym sprzeglem wzmacnianym ale mniejszym jak można wsadzić nawet zwykle 240mm od V6... z dwumasem i mieć wystarczajace sprzeglo na 200pare koni za grosze

Opublikowano

to po zabudowanym to na 1ce jeździ ? :D :D :D

Opublikowano

jaka ma moc w tym AWT z ta skrzynia?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

wiesz moze jakei ma predkosci obrotowe np. w trasie przy roznych predkosciach typu 100, 120, 150km/h ? na 4-5 biegu

Opublikowano
  • Autor
jaka ma moc w tym AWT z ta skrzynia?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

wiesz moze jakei ma predkosci obrotowe np. w trasie przy roznych predkosciach typu 100, 120, 150km/h ? na 4-5 biegu

300KM i 400Nm.

Z tego co pamiętam jak liczyłem to przy 120km/h: IV-3000obr/min okolice, V-2700obr/min około

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

to czemu ludzie kombinują z lepszym sprzeglem wzmacnianym ale mniejszym jak można wsadzić nawet zwykle 240mm od V6... z dwumasem i mieć wystarczajace sprzeglo na 200pare koni za grosze

No i tu jest cały kaman bo trzeba trochę posiedzieć i pogłówkowac który dwumas z którym dociskiem trzeba zgrać zeby robiło to robote i pasowało jak trzeba, bo tam są różne stopnie drążenia kół dwumasowaych a przez to różne dociski. I jak się nie pomyśli to można wiecej złego niż dobrego zrobić, bo nie wiem czy wiesz alę od V6 nie założysz dwumasy do R4

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

to po zabudowanym to na 1ce jeździ ? :D :D :D

Jasne :) Omen i I w mieście :D :D :D III i odcinka to tak :kox:

Opublikowano

to jaki dwumas , tarcza i docisk podchodzi do 1.8t i 5bieg skrzyni?

Opublikowano
  • Autor
to jaki dwumas , tarcza i docisk podchodzi do 1.8t i 5bieg skrzyni?

Dwumas od AVF pierwsze wypusty z paska B5 FL, A4 AJM, gładki 038 105 266 K, docisk AAH V6 2,8, tarcza V6 2,5TDI ta wzmacniana ze sprężynkami. To jest zestaw P&P

Opublikowano

a tarcza od tego AVJ/ATJ tez moze byc zamiast tej od 2.5 tdi? i to samo pytanie o docisk

Opublikowano
  • Autor
a tarcza od tego AVJ/ATJ tez moze byc zamiast tej od 2.5 tdi? i to samo pytanie o docisk

Każdy zestaw od wzdłuznego TDI 240mm R4 pasuje w zasadzie zamiennie z seryjnym 1,8T

Opublikowano

Czyli oby ten dwumas sie zgadzał reszta obojętnie, moga tarcza i docisk od lt28 być?

Opublikowano
  • Autor
Czyli oby ten dwumas sie zgadzał reszta obojętnie, moga tarcza i docisk od lt28 być?

No własnie nie obojętne bo mozna wiecej naszkodzić niż namodzić, bo jak założysz na dwumas docisk od LT 2,8 TDI to biedy narobisz niesamowitej.

Opublikowano
a tarcza od tego AVJ/ATJ tez moze byc zamiast tej od 2.5 tdi? i to samo pytanie o docisk

Każdy zestaw od wzdłuznego TDI 240mm R4 pasuje w zasadzie zamiennie z seryjnym 1,8T

rozumiem że to tyczy się równiez wersji 6 biegowej w a4 b7 quattro?

Podejdzie np dwumas docisk sprzeglo od AVFa...

Opublikowano

pewnie tak, bo w 1.8t 6bieg jako jedyne mialy 228mm serie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
a tarcza od tego AVJ/ATJ tez moze byc zamiast tej od 2.5 tdi? i to samo pytanie o docisk

Każdy zestaw od wzdłuznego TDI 240mm R4 pasuje w zasadzie zamiennie z seryjnym 1,8T

rozumiem że to tyczy się równiez wersji 6 biegowej w a4 b7 quattro?

Podejdzie np dwumas docisk sprzeglo od AVFa...

Bez problemu, tylko proponuje obuć spieka na okładzince 6 płytkowego i wersja bez SACa

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 23:39 ----------

Troszke gratuf doszło :kox:

Zdj_cie0446.jpg

Teraz tylko czekanie na przesyłke z Hipeco.

---------- Post dopisany 25-07-2013 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 21:19 ----------

Wczoraj wrócił caly zestaw z Hipeco. Głowica już poskładana. Do składania tłoków a tu ci QWA niespodzianka!!!!!!!

Zdj_cie0466.jpg

Opublikowano

Nie widze za dobrze... ale coś to nie pasuje... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.