Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na chwile obecna auto stoi bez przegladu od tygodnia, musze sie uporac z jeb.... chinskimi lampami na tyle, i ogarnac linki hamulca recznego. :facepalm:

i wtedy cos nagram:wink:

Opublikowano

te ledy co masz mają homologacje

Opublikowano
na chwile obecna auto stoi bez przegladu od tygodnia, musze sie uporac z jeb.... chinskimi lampami na tyle, i ogarnac linki hamulca recznego. :facepalm:

i wtedy cos nagram:wink:

hehhehe

Nie żebym miał de ja vu to czytając, ale miałem ten sam problem z linka recznego.... w ostatnim dniu waznosci zrobili mi linke i podbili przegląd ;)

Opublikowano
  • Autor
te ledy co masz mają homologacje

maja:decayed: mam nadzieje ze da sie to zrobic, nigdy wiecej chinskich zamienników:facepalm:

Opublikowano

Juz mi jeden tlumaczyl co znaczy homologacja na zamiennikach.

Lepiej pozycz lampy od kolegi, bo Ci przegladu nie podbija i nie bedize z kim robić rolek.

Opublikowano
  • Autor
Juz mi jeden tlumaczyl co znaczy homologacja na zamiennikach.

Lepiej pozycz lampy od kolegi, bo Ci przegladu nie podbija i nie bedize z kim robić rolek.

Ori leza w szafie:grin: ale nie chce mi sie przekladac

a druga sprawa ze za szybki jestes dla mnie:naughty:

Opublikowano

oj tam oj tam raz jest jest lepszy dzien raz gorszy...

Opublikowano

ja na tych lampach od 3lat przeglądy przechodze,co że chińskie mają homologacje i wszystko :whistling:

Opublikowano

Zutylizuj to padło

Opublikowano
  • Autor
Zutylizuj to padło

moze i tak zrobie:decayed:

przynajmniej nie bede jak ty sprzedawał auta z 200 kkm na blacie, a w rzeczywistosci miało 520:naughty:

Opublikowano

Jak moje miało pół banki to ile ma twoje milion ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Magic, ale powiedz jak to jest że na tyhc gratach wyszlo Ci tylko 166ps? :facepalm::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie chciałem wiecej zeby nie obiciązac silnika i podzespolów :decayed:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Jak moje miało pół banki to ile ma twoje milion ?

840 było w 2010:wink:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 00:18 ----------

tak to wyglada na dzien dzisiejszy :wink:
Opublikowano

Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....

Opublikowano
Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....

Softa zrobił i cwaniak teraz :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....

Softa zrobił i cwaniak teraz :facepalm::grin:

to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu

Opublikowano

oliś jak nie zrobi softa to bedzie mial ciezko...

Opublikowano
Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....

Softa zrobił i cwaniak teraz :facepalm::grin:

to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu

Napewno przed Tobą :grin: .. no i ja przynajmniej jak kręcę filmik jadę po płaskim a nie z górki żeby wyszło lepiej :polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Tragedii nie ma ..ale i tak Cie objadę Misiu Kolorowy :decayed:

doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....

Softa zrobił i cwaniak teraz :facepalm::grin:

to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu

Napewno przed Tobą :grin: .. no i ja przynajmniej jak kręcę filmik jadę po płaskim a nie z górki żeby wyszło lepiej :polew:

z przepaści odrazu:naughty:

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 18:03 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=824716584220416&set=vb.100000462458321&type=2&theater

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.