Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sterownik klimatyzacji


fiskuzz139

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę uciążliwą sytuacje w aucie, mianowicie chodzi mi tu o temperaturę, nie jest ona wyświetlana w stopniach celsjusza tylko w stpniach fahrenheita.

Czy przestrojenie tego odbywa się tylko przez komputerek? czy jest możliwa jakaś kombinacja przycisków??

Dodam że na zegarach również jest pokazywane w fahrenheitach.

Byłem u jednego mechaniora ale nie zdołał sobie z tym poradzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przełączyć z °F na °C trzeba wcisnąć przycisk zamkniętego obiegu powietrza (taka zakręcona strzałka) i trzymając go wciśnięty naciskać przycisk "+" nastawiania temperatury.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość. Pisze tu ponieważ nie mogę znaleźć opcji tworzenia własnego postu.

Proszę o pomoc.

Problem mam taki że siadł mi wyświetlacz w sterowniku klimatyzacji tym do 1999r. Czy jest możliwość bezkolizyjnego podpięcia nowszego typu sterownika tego wkładanego od 1999r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Ludzie przekładają cały środkowy tunel przed liftowy na poliftowy razem z sterownikiem klimy tylko trzeba odpowiednio piny podpiąć. Na forum jest kilka tematów o przekładce środkowej konsoli przed liftowej na poliftową 2 DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość. Pisze tu ponieważ nie mogę znaleźć opcji tworzenia własnego postu.

Proszę o pomoc.

Problem mam taki że siadł mi wyświetlacz w sterowniku klimatyzacji tym do 1999r. Czy jest możliwość bezkolizyjnego podpięcia nowszego typu sterownika tego wkładanego od 1999r.

najpierw sprawdx luty z tyłu wyświetlacza :wink: może cos tylko nie styka i dlatego nie działa, a później wymieniaj na "nowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...