Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] LALA


Playboy

Rekomendowane odpowiedzi

ej no nie ma się co śmiać z tej blokady skrzyni myślę, że nie tylko ja mam :P a brałem ją, bo musiałem. do ubezpieczenia wymagali dwóch zabezpieczeń, a do wyboru był alarm (który ja serdecznie pier**** po moich przygodach z alarmami w każdym jednym aucie), GPS za który trzeba płacić i blokada. więc jest ok :P

hmmm zainwestuję w tani używany lapek i te cuda inne, mam nadzieję, że za drogo nie wyjdzie bo paliwo drogie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no nie ma się co śmiać z tej blokady skrzyni myślę, że nie tylko ja mam :P a brałem ją, bo musiałem. do ubezpieczenia wymagali dwóch zabezpieczeń, a do wyboru był alarm (który ja serdecznie pier**** po moich przygodach z alarmami w każdym jednym aucie), GPS za który trzeba płacić i blokada. więc jest ok :P

hmmm zainwestuję w tani używany lapek i te cuda inne, mam nadzieję, że za drogo nie wyjdzie bo paliwo drogie :kox:

a czy czasem alarm w sesie jio jio :polew: i dodatkowo immobiliser to juz nie dwa "zabezpieczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Tak zawsze mówił mój ubezpieczyciel a jest ijo ijo ??????hehehe utrwaliło mi sie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: wiec według Warty alarm + imo = 2 zabezpieczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... blokada skrzyni to raczej 10-15 sekund :)...

to juz lepszy krzykacz chyba... czytaj alarm.

tak z ciekawoąci,... jak rozumiem auto ma korzenie po za kontynentalne ;)... czy trzeba wówczas zmieniać lampy czy w B8 już przestawić kompa jak z radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy przednie da sie przekodowac i wylaczyc obrysowki :wink4: a radio tez pewnie mozna :) mysmy probowali tylko nie zapamietuje czestotliwosci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... blokada skrzyni to raczej 10-15 sekund :)...

to juz lepszy krzykacz chyba... czytaj alarm

tak z ciekawoąci,... jak rozumiem auto ma korzenie po za kontynentalne ;)... czy trzeba wówczas zmieniać lampy czy w B8 już przestawić kompa jak z radiem?

najlepsze to jest odciecie pradu o ktorym nikt nie wie , tylko wlasciciel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie zmobilizowałem się wreszcie do zaprezentowania Lali. Oto ona :evil:

p1000600u.jpg

p1000601u.jpg

p1000602f.jpg

p1000604g.jpg

p1000605bh.jpg

Audi A4 B8 2.0T quattro 211KM Manual-6

- Bixenon

- Led

- Bezkluczykowy dostęp i guzik Start/Stop Engine

- Chromowane listwy

- Przyciemniane szyby

- Asystent martwego pola

- Servotronic

- Radio Symphony (6CD, SD)

- Audi Music Interface

- Bluetooth

- AUDI Sound System

- Trójramienna skórzana multifunkcyjna kierownica

- sportowe fotele z pamięcią, skórzane, pełna elektryczna regulacja

- sportowe zawieszenie

- Lusterka z pamięcią, ściemniające, elektrycznie regulowane i ogrzewane

- Lusterko wsteczne z kompasem ściemniające

- Aluminiowe wstawki dekoracyjne

- tylna kanapa nie dzielona, oparcie dzielone

- elektryczne otwieranie klapy bagażnika

- Szyberdach

- Pakiet Schowek

- Pakiet oswietlenie

- Tempomat

- Coming/Leaving Home

- Podlokietnik przod i tyl

- Felgi 18"

- HomeLink

- Trójstrefowa klima

Pewnie o czymś zapomniałem. Mody raczej nie planowane, chyba że ktoś coś fajnego podpowie :)

Witam ,

Jaki to jest model felg bo szukam dokładnie takich samych, jakie opony masz na nich założone . Nie chce przesadzać z calami ani z szerokościa żeby jakiś komfort został.A moje standardowe chce zostawić na zimówki.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model 8K0601025AJ 8Jx18, 5x112, ET 47

Edytowane przez robert739
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to sportowe, trochę bardziej miękkie niż 1BV. różne źródła różnie podają.. niektórzy mówią, że 1BV jest obniżony o -30mm, a 1BE o -20mm. natomiast inni piszą, że oba są obniżone o -20mm... (tak było w B6 i B7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli jakie to zawieszenie? chodzi mi bardziej o odleglosc miedzy opona a blotnikiem anizeli o komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pytałem o model tych felg 18" to jaki romiar opon do nich powinien być , żeby jak najmniej stracić na komforcie a żeby nie było żadnych przekłamań. Jakie opony daje Audi na te felgi.

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/40/18

A szerokośc felgi do tych opon powinna być 8,0 czy 8,5

Takie będa dobre? http://allegro.pl/217-mgm-felgi-18-5x112-audi-a4-a6-rotor-vw-passa-i5221250253.html

Bardzo dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...