Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Honda Accord I-CDTI


voxan69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów. Ojciec che kupic Hondę jak w temacie rocznik 2006-2007r. Czy któś miał taki samochód, a moze miał doczynienia z takim autem, jakie są zalety i wady tego auta, czy warto kupic taki samochód? Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze silniki dizelka sa calkiem przyzwoite ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys accorda, ale w benzynie

kiedys w automaniaku martyna wojciechowska zachwycala sie wlasnie tym dieselkiem z japonii

mi sie hondy bardzo podobaja

dla taty bedzie w sam raz

honda ma wlasciwie same zalety

serwisujcie ja w porzadnym warsztacie a odwdzieczy sie Wam dlugowiecznoscia i bezawaryjnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, hondy mają bardzo dobre silniki, wytrzymują dużo kilometrów, zarówno civic jak i accord to bdb autka... tyle ze szkoda ze czesto czesci hondy byly drozsze od czesci do audi (w starszych rocznikach)...ale to juz szczegoł :) , tak czy inaczej panuje opinie , uzasadnione oczywiscie, ze są to autka które jeżdżą, jeżdżą i jeżdża i nic sie z nimi nie dzieje, znam niejednego właściciela hondy który bardzo sobie chwali autko..nawet ostatnio poznałem kolesia (gość okolo 40) który jeździ accordzikiem od lat kilku i mówił mi że jest strasznie zadowolony z autka i że nie zamieniłbym go na żaden inny.. pewnie jakby wsiadł w audi to by zamienił :tongue4: , tak jak w poscie powyzej....jesli bedzie sie dbalo odpowiednio o autko na pewno odwdzieczy sie dlugą bezawaryjna jazda ... :th:

ps. mialem swego czasu honde, tyle ze civic coupe wiec wiem o czym mowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

autko jakie chce kupic twój ojciec posiada mój kolega.Kupił nowa z salonu w 2006r. Jest bardzo zadowolony.Mowi ze najwieksza zaleta to dynamiczny :evil:i oszczedny silnik.Sporo jezdzi po Polsce i jak na taka pojemność i takie predkości jakimi sie porusza :decayed:to pali mu do 7l/100km.nawet sie tym przejechałem i powiem ze jest sporo miejsca wiecej jak w mojej a4b6 :confused4:silniczek ma faktycznie kopa i to moze ctroche lepszego jak 1,9AWX który mi służy...ogólnie autko fajne i wygodne... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...