Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wysyłajcie, wysyłajcie :wink:

Opublikowano

Wymiata Twoja B6 na tej glebie :kox:

Opublikowano
wiesz dobrze o tym ze ta choroba jest nieuleczalna niestety a ty mnie swoja gleba strasznie zaraziles :decayed: no i musialem taka miec :wink: dziekuje oczywiscie za sesje no i spota z przygodami :decayed::polew:

tak ta choroba jest nieuleczalna tylko skąd brać na wszystko kase co chciałoby się zrobić :wink:

spocik był nietypowy to fakt, ale nie narzekaj :grin: dobra była akcja jak nas radiowóz wyprowadzał poza teren nagonki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dobra była akcja jak nas radiowóz wyprowadzał poza teren nagonki :decayed:

hehe no to bylo dobre :polew: jak vip-y buhaahahahah

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Tył chyba dalej za wysoko :whistling:

tak bo nie skrecalismy jak tylko skrece to cykne nowe foto:decayed:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Wymiata Twoja B6 na tej glebie :kox:

dziekuje ale na zywo jest ladniejsza :decayed:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

wysyłajcie, wysyłajcie :wink:

no bede wysylal :decayed:

Opublikowano
Tył chyba dalej za wysoko :whistling:

tak bo nie skrecalismy jak tylko skrece to cykne nowe foto:decayed:

Potem sobie zbieżność ustaw :whistling:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem tylko jeszcze musze wymienic przednie odbojniki bo te takie lichawe w przyszlym tygodniu ogarne wszystko i bedzie git:wink:

Opublikowano

A jak się na tym jeździ? jakieś porównanie do -30? zacząłeś wolniej jeździć? :grin:

Opublikowano
A jak się na tym jeździ? jakieś porównanie do -30? zacząłeś wolniej jeździć? :grin:

teraz to mu tylko kapelusza brakuje :grin::hi:

Opublikowano
  • Autor
A jak się na tym jeździ? jakieś porównanie do -30? zacząłeś wolniej jeździć? :grin:

jezdzi sie za***iście szczegolnie po zakretach bo lecisz jak gokartem, mozesz sobie na wiele pozwolic :wink: no wolniej sie jezdzi to napewno :kox: ale oczywiscie warto

Opublikowano

że warto to ja wiem :kox:

Opublikowano

jest na co popatrzeć :kox: tylko faktycznie, ramki klubowe by Ci się przydały, kiedy masz urodziny ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jest na co popatrzeć :kox: tylko faktycznie, ramki klubowe by Ci się przydały, kiedy masz urodziny ?:decayed:

5 stycznia :decayed: a co chcesz mi dac prezent? :wink:

Opublikowano

jozek ale on nie chce klubowych ramek.. wczoraj mu juz cisnelismy o to i twierdzi że to padaka.. :facepalm:

urodziny ma 5 stycznia :decayed:

Opublikowano

Fanta a Ty ze wstydu wyrzuciłeś swoją B6 z podpisu..? :decayed:

Że niby masz inną pasję... :grin:

Opublikowano

za brak ramek w takich autach powinien być ban :decayed:

Opublikowano
Fanta a Ty ze wstydu wyrzuciłeś swoją B6 z podpisu..? :decayed:

Że niby masz inną pasję... :grin:

że niby mam..:decayed: a tamta znudziła mi się i poszła wek

Opublikowano
jozek ale on nie chce klubowych ramek.. wczoraj mu juz cisnelismy o to i twierdzi że to padaka.. :facepalm:

urodziny ma 5 stycznia :decayed:

czekaj, czekaj, zaraz mu pociśniemy to ramki będzie zamawiać, bo ładne auto a ramek brakuje :thumbdown:

Opublikowano

:shock3:

ależ jest d_opierdol :kox:

Pablo świetna robota :slina:

Opublikowano
  • Autor
Fanta a Ty ze wstydu wyrzuciłeś swoją B6 z podpisu..? :decayed:

Że niby masz inną pasję... :grin:

fanta po prostu jest za***istym maruda i on czasami musi dostac w leb hehehe:wink:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

za brak ramek w takich autach powinien być ban :decayed:

jedrek boj sie boga hehe :wink:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

czekaj, czekaj, zaraz mu pociśniemy to ramki będzie zamawiać, bo ładne auto a ramek brakuje :thumbdown:

nie mozna miec wszystkiego :grin:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

:shock3:

ależ jest d_opierdol :kox:

Pablo świetna robota :slina:

a dziekuje milo slyszec ale musimy sie zgadac na jakiegos spota bo chcial bym wkoncu zobaczyc jak dokur... to twoje autko :kox::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.