Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to wygląda ale.. dekielki czemu nie poszły w kolor?;)

Wysłane z HTC Desire

bo dekielki plastikowe i musze dopiero do lakiernika jakiegos podjechac i musi mi prysnąc bo piecowo sie nie da :)

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

nooo cacy na tych bucikach gratki pieknie sie teraz prezentuje ;)

wkońcu wkońcu:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest git :good: a to S4 co szukasz to mam nadzieję, że nie w miejsce tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest git :good: a to S4 co szukasz to mam nadzieję, że nie w miejsce tego :wink:

nie nie to jest nie do sprzedania :decayed: juz nabrało mysle jakiegos wyglądu tak ze musze sie nim pobawić troszku:wink:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Zrób inne foty, bo zapowiada się ciekawie :naughty:

zrobie zrobie ale ostatnio zmieniłem prace (zostałem spedytorem:decayed:bo zdrówko nawala) i juz nie mam tak duzo czasu ale zapewne jutro będą lepsze fotki a jak nie to max w sobote ładnie wypucuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie zrobie ale ostatnio zmieniłem prace (zostałem spedytorem:decayed:bo zdrówko nawala) i juz nie mam tak duzo czasu ale zapewne jutro będą lepsze fotki a jak nie to max w sobote ładnie wypucuje :naughty:

noo gratulacje za awans ;) witam kolege po fachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie zrobie ale ostatnio zmieniłem prace (zostałem spedytorem:decayed:bo zdrówko nawala) i juz nie mam tak duzo czasu ale zapewne jutro będą lepsze fotki a jak nie to max w sobote ładnie wypucuje :naughty:

noo gratulacje za awans ;) witam kolege po fachu

robota nie jest latwa ale fajna bo caly czas bajerka idzie hehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo :)

u nas takie cudensko doszlo :Dhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=309827925756260&set=a.118280618244326.20251.100001871659437&type=3&theater

koniec ot

teraz to juz sesja na nowych bucikach obowiazkowa ;)

zestawik dobry :kox:

a sesja moze dzis bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak Pany i Panie dzis lipka z sesji bo masakra w pracy moze jutro to ogarne :wink:

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2012 at 20:03 ----------

No i mamy lepsze Foto tak jak obiecałem choć fotografem nie jestem :wink: ale cos tam jest :decayed: i jak się widzi??

07eb397541ec55edm.jpg

c69d8d58240a2dffm.jpg

1d97eb28c945dcc9m.jpg

6ec76ee7931e852dm.jpg

d8d2be8f432b8934m.jpg

856ec3e63a31610dm.jpg

cdf7fd8dd2e78693m.jpg

85084c23f6f7b51cm.jpg

:banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...