Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupna alufelg 16", wpadły mi w oko felgi z mercedesa Vito, jak myślicie będą pasowały fabryczne śruby z felg audi do tych nowych? W moich obecnych felgach jest et45, w tych co planuje kupić et35, ma to jakieś znaczenie przy śrubach :mysli:

Noi jaki pierścień centrujacy mam kupić :mysli:

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes ma ( róznie podają ) otwór centrujący 66,6 lub 66,5mm a Vw 57.1 wiec pierscień z 66,5 na 57,1 parametry śrub sa takie same nie wiem tylko jaki łeb musi miec śruba w mercach

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to jakieś znaczenie przy śrubach :mysli:

ET nie ma nic do tego

dokładnie.

jak już w innym temacie ci mówiłem sprawdź sobie jakiej średnicy Vito miał śruby bo w Mercach były M12 i M14, ty musisz mieć M14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arek za info, tak sie skłąda że mam u siebie Vito musze sprawdzic te śruby tylko, a co do felg napisałem maila do goscia i czekam na odpowiedź, jakie tam śruby miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi sprawdziłem ci, Vito ma również M14x1,5 więc to samo co A4 :wink4:

Dobra to kupuje te felgi :good: taniej mi sie juz nie uda wyrwac chyba nic co pełne

:notworthy:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:10_________________________________________________http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1889903944

Kupione :naughty: najwyzej jak cos pasować nie będzie na śrubach to do końca listopada oagarne śruby, czas jeszcze jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta felga :good: ciekawe jak będzie się prezentować na A4? :mysli:

Koniecznie wrzuć foto :good:

będzie będzie... cała sesja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 pozwól ze sie wtrace z pytaniem, mysle ze watek identyk wiec nie ma sensu zakladac drugiego.

Tez nosze sie z zakupem czegos na zime oponki juz czekaja 205/55/16, teraz tylko felgi.

Znalazlem w mojej okolicy takie z mesia wlasnie http://motoallegro.pl/alusy-mer-passat-audi-sharan-galaxy-alhambra-i1904664116.html i chcialbym poradzic sie was czy to bedzie pasowac...

Kowi87 masz juz te felgi? Pierscienie centujace zakupiles? Zamontowales wszystko na auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak ze pierscienie to wiem jedynie co mi w glowie namąciło to to ze sa rozne rodzaje głowek szpilek i teraz niewiem sam,

a co do tego ET tej feli z mercedesa to bedzie wystawala blizej zewnetrznej strony nadkola tak (teraz mam ET 50 fela z Passata)?

jesli tak to o ile mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie centrujace kupiłem 57.1-70.1 już załozone na felgi :wink4: co do twoich felg to nie jestem pewien czy to sa OEM mercedesowskie, tak czy tak potrzebny będzie Ci pierscień centrujacy i pewnie śruby jak to bywa z felgami niefabrycznymi[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:15_________________________________________________

tak tak ze pierscienie to wiem jedynie co mi w glowie namąciło to to ze sa rozne rodzaje głowek szpilek i teraz niewiem sam,

a co do tego ET tej feli z mercedesa to bedzie wystawala blizej zewnetrznej strony nadkola tak (teraz mam ET 50 fela z Passata)?

jesli tak to o ile mm?

co ty masz za fele ze masz et50, takie et to problemy w A4 z obcieraniem od wewnętrznej strony koła, najlepsze parametry to ET zblizone do 35 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty masz za fele ze masz et50, takie et to problemy w A4 z obcieraniem od wewnętrznej strony koła, najlepsze parametry to ET zblizone do 35 :wink4:

felgi mam ori z passata B5 FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alu z merca pasuje do audi idealnie - jedyne co jest potrzebne to pierścienie centrujące tak jak koledzy wyżej pisali :kox:

ciekawe..... do felg z Merca A klasy i C klasy również :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga bedzie za***ista na zime, ale jednak musze kupić sruby :wallbash: te w audi maja 28mm gwintu, i po przyłozeniu moze z centymetr wystaje z felgi, czyli zdecydowanie za mało, łapie na jakieś 4-5 zwoi, musze kupić śruby o długosci gwintu ze 35mm żeby załozyć

audilq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...