Audi dla Piłkarzy

Luka3s

za tygodniówki ??????? :blink:

Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder :naughty:

Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze :tongue4: zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków :cool1:

gość od ręczników :kox:

Mówie Ci że dobrze się sprzedają te modele :polew:

A kto był ostatni? :mysli:

Trzeci bramkarz :decayed: Dudek był drugim bramkarzem więc miał więcej :naughty:

A kto był ostatni? :mysli:

W Realu ostatnio było tylko 2 bramkarzy, dopiero od tego sezonu jest 3 :wink4:

za tygodniówki ??????? :blink:

Ronaldo napewno, grając w Angli rozbił nówke Ferrari i jakoś sie nie przejął ubolewał tylko że na trening sie spóżnił :decayed:

no chyba ma ubezpieczone to Ferrari ... ?

pozatym to zadna nowosc. Beckham swego czasu zalil sie ze nawet nie ma na co kasy, bo wszystko mu sponsoruja.

Wg mnie nie bylo opcji typu wybierzcie sobie co chcecie z tej puli aut... Mysle ze widelki jakie modele mozna wybrac byly podyktowane medialnoscia pilkarzy :decayed: . Nie wiem czy tak ochoczo rozdali by kazdemu R8 :decayed: