Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Turbina avf


piotlek1983

Rekomendowane odpowiedzi

czy turbina o numerze GT1749V 717858 nadaje sie do avf? mam nowke do kupienia za 1500 zl czy to jest standardowa z tego silnika?[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:54_________________________________________________to moze inzczej zapytam jakie turbo w okolice 150 155 koni? nowe czy regenerowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką moc spokojnie uzyskasz na standardowej dla Twojego silnika turbinie. Ja bym nie regenerował lub nie kupił regenerowanej turbiny, trochę już turbin przeszło przez moje ręce i te regenerowane miały większe luzy niż ory po przelocie ponad 200kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpakuj może BRD:) naughty

tylko z tym loteria.. moze trafic na sztuke co bedzie wstawała od 2500 i sie zalamie po tym co miał na Gt1749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysalem o czyms takim

http://www.ebay.co.uk/itm/01-05-AUDI-A4-1-9-130HP-TURBOCHARGER-TURBO-GT1749V-/110585794465?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19bf6d4fa1

tylko czy to nie czasem chinol[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:19_________________________________________________gosc odpisal mi i ta turbinka to chinczyk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest chinszczyzna,jak cos moge podniesc cene, nie ma problemu

Cały ctv :kox: Ja tylko dopytam czy aby to nówka sztuka, czy fabrycznie regenerowana robiąca za nówkę sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym zakupil do mojego - chce wrocic do Garetki zamiast BRD :confused4: - brakuje mi wczesniejszego wzbudzania turbiny -teraz wiecej jezdze na nizszych obrotach - chyba sie starzeje :)

A tak na marginesie - jak przejde z BRD na Garetke z AVF to musze korekcje robic czy dam rade pojezdzic jakis czas na takim setupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym zakupil do mojego - chce wrocic do Garetki zamiast BRD confused4 - brakuje mi wczesniejszego wzbudzania turbiny

to pewnie trafiłes na kiepski egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...