Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko, gdzie powinna byc umieszczona gasnica ??

ja swoja mialem wrzucona do bagaznika, i tak sie rzuca po calym kufrze

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

jakies zdjecie lub nr czesci, i gdzie to powinno byc :)

Opublikowano

Taki komplet to koszt 2 tys :wallbash:

Gdzie dokladnie sie go montuje, pod schowkiem, pod fotelem :mysli:

Opublikowano

o właśnie ciekawa kwestia a w b 5 gdzie to powinno być? :mysli:

Opublikowano

Ja swoją gasnice mam w bagażniku w schowku po lewej stronie. Idealne miejsce na gasnice owinalem w szmatke i sie nie tlucze.

Opublikowano

Na szybko dr.google znalazl taka fotke

11_Feuerl_scher_72dpi.jpg

wyglada extra :slina: tylko ta cena zabija

Opublikowano

kozak :slina:

Opublikowano

to już wiem skąd mam w tym miejscu dwie dziury ;( kiedyś musiała tam być gaśnica :wallbash:

Opublikowano

Ja swoją gaśnicę wożę z tyłu po fotelem kierowcy i nie mam problemu z jakimś tłuczeniem, "lataniem" itp, a dostęp jest bardzo łatwy.

Jedyny minus to to, że może przeszkadzać komuś kto często jeżdzi z tyłu, za kierowcą (ja rzadko kogoś tam wożę :))

Opublikowano

schowek bagażnika po lewej stronie w avancie :good: na upartego można ją tam nawet przykręcić.

Opublikowano

Niestety taka mala gaśnica to nic nie zrobisz wiec może i być gdzie chcesz w bagażniku pod nogami pasażera albo z tyłu za siedzeniem

Opublikowano

Ja swoją gaśnicę wożę z tyłu po fotelem kierowcy i nie mam problemu z jakimś tłuczeniem, "lataniem" itp, a dostęp jest bardzo łatwy.

Jedyny minus to to, że może przeszkadzać komuś kto często jeżdzi z tyłu, za kierowcą (ja rzadko kogoś tam wożę :))

Dokładnie tak samo ja wożę swoja gaśnicę, wcześniej woziłem w schowku w bagażniku owiniętą szmatą ale przy kontroli policjant powiedział, że szybciej auto mi się spali niż wyciągnę tą gaśnicę :wink4: więc teraz siedzi pod fotelem :good:

Opublikowano

Ja nie mam wogole :P

Opublikowano

Trzeba było zapyta policjanta gdzie on ma gaśnica na 100% w bagażniku :polew:

Opublikowano

Ja swoją gasnice mam w bagażniku w schowku po lewej stronie. Idealne miejsce na gasnice owinalem w szmatke i sie nie tlucze.

dokladnie mam tak samo:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja swoją zamontowałem w bagażniku,przykręciłem do tapicerki z lewej strony tam gdzie jest ta wnęka w sedanie.

Opublikowano

100 zł jak za darmo skoro calosc ori mocowanie kosztuje 1000 zł

moze znajdzie gdzies cos w necie jako alternatywe ori mocowania, zeby kozak wygladalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.