Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?


macjar

Rekomendowane odpowiedzi

100 zł jak za darmo skoro calosc ori mocowanie kosztuje 1000 zł

moze znajdzie gdzies cos w necie jako alternatywe ori mocowania, zeby kozak wygladalo

jeśli faktycznie ktoś znajdzie jakiś "kozacki" uchwyt to wklejcie linka tutaj bo przyznam szczerze ja od 1.5 roku hulam bez gaśnicy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez :kox:

bardziej chce zamontowac dla estetyki nie dla bezpieczenstwa bo taka gasnica to mozna co najwyzej papierosa ugasic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, u nas może tak nie kontrolują, ale jedź do innych państw to za brak gaśnicy zapłacisz tyle co nowa w aso :D , oczywiście żartuje, ale na pewno nie mały mandat.

Gaśnicy wymagają: Turcja, Ukraina, Wlk. Brytania, Niemcy, Macedonia, Łotwa, Litwa, Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Estonia. Zalecane: Serbia i Czarnogóra, Rumunia, Irlandia, Portugalia, Holandia, Finlandia, Dania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamontowaną pod fotelem kierowcy. Nie mam szuflady pod fotelem tak że spokojnie się zmieściła a i bez problemu mogę sobie regulować fotel. Wieczorem podeślę fote jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to tak rozwiązane

http://imageshack.us/f/833/imag0252h.jpg/

Do gaśnicy miałem typowy uchwyt. Taki jak jest często dodawany do gaśnic. Do niego dorobiłem odpowiednio wygiętą blachę tak żeby ją przykręcić do spodu fotela a uchwyt gaśnicy do tej blachy gaśnica jest skierowana do przodu więc można ją bez problemu wyjąć i zawsze mamy dobry dostęp do gaśnicy, niezależnie jak mamy ustawiony fotel bo gaśnica porusza się razem z fotelem. Bez tej blachy gaśnica była by skierowana do podłogi i by się jej nie nie dało wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja super, tylko że ja mam tam szufladę. A w tylnym lewym boczku napęd od navi. Znów w prawym czasem wrzucam jakieś drobne zakupy. No ale i gaśnica by się tam zmieściła, tyle że chyba trzeba by zdjąć ten boczek aby ją do niego przykręcić czy raczej do jakiegoś elementu pod nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnicę to raczje proponuje miec pod ręką. Jak by się nasze Kochane audiencje zaczeły nie daj Boże palić to żebyś nie latał do bagażnika i szukał, bo jak się okaże że masz go jeszcze zawalonego bagażami to umarł w butach. A tak pod ręką. Ten uchwyt za 100 nie znowu taki drogi. Tyle wydajecie na mody swoich niuniek to 100 żałować :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też bez gaśnicy jeżdżę ale ostatnio kolega dostał 50 PLN za brak gaśnicy i sam się zastanawiam gdzie by ją upchnąć żeby nie denerwowało jak lata w bagażniku.

Drażni mnie jak mi latają rzeczy i chyba zainwestuję ale w siatkę :decayed: zawsze to przytrzyma drobnice i ewentualnie gaśnicę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) znalazłem patent, w kole zapasowym w bagazniku - nie lata, nie widać jej, bagażów nie woże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Gaśnica ma swoje miejsce w bagazniku w kole zapasowym :) W tej styropianowej "obudowie"( nie wiem jak to nazwac) posiadam tam gasnice+linka holownicza+olej silnikowy :)

Edytowane przez kapa123451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...