Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 2 letniej przygodzie z a4 b5 1.8t quattro 186km przyszedl czas na b6

24102011401.jpg25102011409.jpg25102011412.jpg

Auto niestety nie jest za dobrze wyposazone lecz nie ma tragedi ,bynajmniej jest zadbane i posiada

*tempomat

*klime dwustrefowa

*naped quattro

*podgrzewane fotele

*sportowe kubelki

*spryskiwacze

Planowane mody

*felgi 20"

*gwint

*zewneczny pakiet s-line

*ramka grila w czarny mat

*xsenon

*zmiana koncowek wydechu

*TIP

*filtr ITG

*forg 007

*chip

*RNS e

*kierownica od TT

*reszte zmian bede przedstawial w temacie

* Felgi 19" 9"szerokie opony 225/35/19

SAM_0046.jpg 31102011421.jpg 31102011422.jpg

*Kolejny maly kroczek ,wymiena swiec ,oleju ,kapletnego rozrzadu przeplywomierza oczywiscie ori na mejsce Dv-ki wpadl Forg 007

25112011439.jpg24112011438.jpg

* Filtr i dolot

image.jpg

*Ramki tablic i grila w czarny mat

29012012465.jpg

*Wymiana tunelu na tunel z b7

*Podswietlane kratki nawiewu

*Nowe dywaniki

*Skrocona galka zmiany biegow

09122011442.jpg28012012462.jpg28012012459.jpg29012012468.jpgsam0067d.jpg

Opublikowano

:good: Gratukuje i czekamy na mody , podoba mi sie ze manual i Q , mi wlasnie tego brakuje bo pozatym wszystko mam....

Pierwszy :hi:

Opublikowano

Baza do modów jak najbardziej ok :good: Felga 20" to spore wyzwanie :gwizdanie: Zawieche masz już 1be więc zapodaj 18" bez "gwintowania".

Co do planów to pomyśl może o fmic, downpipe i o wyłączeniu programowo drógiej sondy przy remapie .

Opublikowano
  • Autor

troche razi mnie ruznica ze przod stoi delikatnie wyzej niz tyl, poza tym i tak chcialbym posadzic ja nizej . B5 jezdzilem na 19" . Fmic, downpipe to plany na przyszly sezon, oczywiscie pewnie nie obejdzie sie bez wiekszych wtryskow i turba :kox: fele juz sa kupione w przyszlym tygodniu matarz felg i gwintu

Opublikowano

spryski masz to chyba ori ksenon tez ?

moim zdaniem 19 jest w sam raz bo 20 troszke nie pasuje no ale wazne ze Tobie bedzie sie podobac

daj wieksze fotki bo na tych trzeba lupe zebyc cos dojrzec

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Idziesz w czerń :wink4: Ładuj bixenony i ścieme szyb :naughty: i może na tył dymione ledy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie nie... felgi beda malowane szyby zostaja i lampy tez :tongue4: ramka grila bedzie w czarny mat

Opublikowano

gratulację z zakupu :good: a felga naprawdę zaje..... piękna :slina:

Opublikowano

Idziesz w czerń :wink4: Ładuj bixenony i ścieme szyb :naughty: i może na tył dymione ledy :gwizdanie:

:naughty: tez tak uwazam .

Opublikowano

Dawid :good:

dobrze że chromu nie ma. powodzenia w modach :wink4:

Opublikowano

te fele sa fajne ale gleba musi byc,u mnie na 1be jak zalozylem 18" to myslalem ze jest ok ale jak zaozylem gwint to sie przekonalem ze 1be to i tak wysoko stoi :evil:

Opublikowano

Do tego koła gleba za mała :gwizdanie:

Mody na :good:

powodzonka w rezaniu

Opublikowano

zalezy kto czego oczekuje, ja oprócz wygladu chce takze miec komfort, a na zawieszeniu s- line jest jeszcze calkiem całkiem....

ale to tak jak kto woli, napewno wyglad im nizej tym lepiej....

Opublikowano
  • Autor

Do tego koła gleba za mała :gwizdanie:

Mody na :good:

powodzonka w rezaniu

przewidziany jest gwint po zimie wiec spokojnie :tongue4: wszytsko bedzie w swoim czasie

Opublikowano

Super baza do modów. Mozesz z niej zrobic naprawde dobra sztuke :evil: . Co do zaplanowanych modów ktore wypisales to - :good:. Milego rezania

Opublikowano

fajne auto :good: i świetne felgi..zajrzałem w twój wątek b5.na prawde gustownie pomodzone także wierze że i b6 bedzie wymiatać :kox:

Opublikowano

Powitać kolegę z moich okolic :)

Ładny avancik na ładnym kole :good:

Gratki!!!

Opublikowano

ale super felga, fajnie dobrana , jeszcze tylko program i będzie ogień :evil:

Opublikowano

git furka, ta felga 19 MEGA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.