Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cieszy mnie taki news. Pytanie tylko co z robią z celownikiem IRNV bo równie dobrze jak dla mnie mogli by globalnie odpalić wall hack ;)

Jeszcze nie wszyscy gracze je mają, albo/i nie wszyscy wiedzą dlaczego giną ni stąd ni zowąd.. Jak się dowiedzą to się zacznie.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie proponuję jutro wieczorem jakiś sparing klubowy :evil:

Insane założysz pokój i wbijamy :naughty:

Opublikowano

Sorry ale nie bo na długi week jadę z kobietą do Doliny Charlotty :D:naughty::kox: ma urodziny i funduje jej :D wiec sory Ziom :D Niedziela Wieczorkiem luz...ale nie jutro jaki i sobota

Opublikowano
  • Autor

Sorry ale nie bo na długi week jadę z kobietą do Doliny Charlotty :D:naughty::kox: ma urodziny i funduje jej :D wiec sory Ziom :D Niedziela Wieczorkiem luz...ale nie jutro jaki i sobota

No to miłego :naughty:

Potrenuję :decayed:

Opublikowano

Panowie odbije od tematu.

Właśnie skonczylem singleplayer,muszę przyznać ze gra ma multum błędów.Nie chce mi się wymieniać teraz ale w przypadku tej gry jak i fify EA zamiast skupić się na dopracowaniu gry wydala multum kasy na reklamę.

Opublikowano
  • Autor

Kilka łatek i po sprawie :decayed:

Opublikowano

Panowie proponuję jutro wieczorem jakiś sparing klubowy :evil:

Insane założysz pokój i wbijamy :naughty:

Ja najwcześniej niedziela wieczorem :)

Opublikowano
  • Autor

Ok ja też będę się zgadamy wszyscy :gwizdanie:

Opublikowano

Siema to jak wieczorkiem jakiś sparing W BF3??

Opublikowano

Ja chętnie się załapie :naughty:

Opublikowano

ja tak od 20:30 bede

Opublikowano

To jak naparzamy się ? :naughty:

Opublikowano

luz

Opublikowano

Siema Czesławy :naughty: Jako że słabiak ze mnie, to wysłałem oficjalne podanie o przystąpienie do plutonu :decayed: Kamieniev - można mnie dopisać jako sporadycznie pogrywającego, choć w zasadzie należało by się podstawowych zasad MP najpierw nauczyć :>

Opublikowano
  • Autor

Kurdę ja się położyłem po południu bo musiałem odespać i teraz się obudziłem :decayed:

Zaraz odpalę BF3 zobaczę czy napierniczacie :decayed:

Opublikowano

PABLO .... jak ja nie lubię snajperów :D

Opublikowano
  • Autor

PABLO .... jak ja nie lubię snajperów :D

:naughty:

Dziękuje za grę panowie :)

Muszę kupić jakieś dobre słuchawki z mikrofonem bo bez komunikacji źle się gra.

Insane coś Ci nie spasowali Ci Naziści :polew:

Opublikowano

a weź nie umieją grac na TDM .. i tak dostali w d*pę :D zamiast atakować to chowali się po krzakach ..

Opublikowano
  • Autor

a weź nie umieją grac na TDM .. i tak dostali w d*pę :D zamiast atakować to chowali się po krzakach ..

Panowie które słuchawki dobrze by się sprawowały w BF3 :mysli:

http://allegro.pl/sluchawki-graczy-creative-tactic-3d-sigma-zabrze-i1932061089.html#tech

http://allegro.pl/sluchawki-gracza-creative-tactic-3d-alpha-micr-kr-i1921315380.html

http://allegro.pl/creative-draco-hs850-hs-850-sluchawki-gracza-krk-i1921315330.html

Planuje jeszcze kupić taki zestaw bo osobno kupując wyszło by ponad 300zł

Tylko mam nadzieje że nie będzie żadnych opóźnień bo kilka lat temu miałem prosty zestaw Logitecha i przy fps'ach nie dało się grać bo były opóźnienia w sterowaniu :thumbdown:

http://allegro.pl/zestaw-logitech-mk550-klawiatura-k350-mysz-m510-i1927365468.html

Opublikowano

Klawa blee Mycha Ble...jak chcesz grać to zakup taki set

Słuchawki : hmm creative?? nie wiem?? ja bym celował w jakieś Sennheiser'y

Do FPS bezprzewodowe to ZŁO!!!

http://allegro.pl/promocja-mysz-saitek-cyborg-r-a-t-5-rat-5-gaming-i1914556318.html

http://allegro.pl/klawiatura-razer-arctosa-silver-edition-nowosc-i1932987152.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.