Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

PS3 :naughty::decayed:

:facepalm::wink4:

...a w innych grach jak?

Nie wiem, nie testowałem nigdzie.

Ale DICE ewidentnie ma to w pupie. Albo problem jest tak trudny do ogarnięcia przez PS3 VOIP. coś się tam razem kłóci z systemem BF3..

Żenada trzeba przyznać.. Jak bardziej za***ista byłaby to gra o ile lepsze staty miałbym prze to :gwizdanie:

Bo co prawda można się "komunikować" jako tako - podaj, wylecz, atakuj.. to większość to olewa.

A połowa tych zjebów nawet nie wie, że da się nacisnąć SELECT.

Jest tak - Jak jest Voice Chat, to urywa po każdej sylabie..

Albo jest tak, że w ogóle nie ma nic.. :)

Ja gram prawie codziennie z bratem, a ostatnio coraz wiecej gramy w 2-4 osoby i nie wyobrazam sobie gry bez rozmowy, tak wiec wyrazy wspolczucia :naughty::decayed:

Taa... Doskonale wiem co tracę.. :thumbdown:

Powinienem dostać zwrot części pieniędzy za grę - czy to od Sony, czy od EA.

Gracie tam coś ?

Żółw - nie widziałem Cię już od dawna.. :wink4:

codziennie jestem, nawet na godzinkę ale jestem :wink4:

ja zawsze z defibrylem latam, nawet jak mają mnie rozwalić to lecę i ratuję, przeca baretki za to dają :decayed:...tylko nie gram na the best ratio, dlatego, taki kamikadze jestem :tongue4:

Tylko jeśli rozwalą Ciebie to i rozwalą tego co leżał :wink4:

Lepiej wyeliminować zagrożenie i dopiero leczyć, albo wyeliminować i przytrzymać pozycję :cool1:

Ale liczy się FUN. :)

:decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:10_________________________________________________

Ladna seria :slina:

Kurdę trza kupić również BF3 na PS3 :kox:

W końcu może coś pogram :angry::decayed:

na pececie :tongue4:

ja wczoraj mialem swoja rekordowa runde - 260 punktow !! :kox:

k**wa... trafilismy na caly team j**anych nolife'ow, tak nas przycisneli na Karkandzie, ze nie moglismy do Hotelu dojechac z respawna :wallbash:

ja wczoraj mialem swoja rekordowa runde - 260 punktow !! :kox:

ku***... trafilismy na caly team j**anych nolife'ow, tak nas przycisneli na Karkandzie, ze nie moglismy do Hotelu dojechac z respawna :wallbash:

Naucz się grać leszczu :polew:

A nie od NoLifa co drugiego jedziesz :polew: :polew:

A tak serio, to jak trafi się słaba drużyna i da się przyszpilić to nic się nie da zrobić.. :dontknow:

ja wczoraj mialem swoja rekordowa runde - 260 punktow !! :kox:

Naucz się grać leszczu :polew:

A nie od NoLifa co drugiego jedziesz :polew: :polew:

też tak wczoraj miałem: kanały + słaby team i w połowie rozgrywki nie mogliśmy wypłynąć z tej bazy i dostać się na ląd

Ten filmik jest na PS3 lub iksie bo na pewno nie na pc, łatwo po kursorze widać jak steruje.

Film z PC :)

Na PS3 i Xbox masz limit 12 graczy na drużynę. Czyli tyle ile właśnie stało w tym kotle.

Więc nie możliwe, że to z konsoli.

Aha to strasznie dziwnie celował tym kursorem, nic płynności nie było, tylko najwyżej przy celowaniu :decayed:

Może grał na kontrolerze do symulatorów :polew:

Więc nie możliwe, że to z konsoli.

Może grał na kontrolerze do symulatorów :polew:

Miał po prostu ustawione wysokie sensitivity. Stąd takie przeskoki.

Ale fajny młyn :kox:

Widziałem taki filmik, w którym (też w Metrze) tam po prawej stronie na dole przy schodach stała taka ekipa ok. 12-15 osób i latał wśród nich jeden i walił im z SAJGI, a oni nie wiedzieli co się dzieje i zamiast go rozwalić to co raz leczyli tych co padali.. :kox:

I gdzieś jeszcze krąży taki, wktórym Support wpada między taką grupę (też Metro - w miejscu z filmiku moicza) rozrzuca C4, ammunicje znowu C4 ucieka na dół i odpala - multi Kill.. :kox:

Zauwazylem, ze odkad przekroczylem 30lvl i korzystam z autowybierania serwera (szybka gra), to trafiam do mocniejszych skladow... mysle, ze kolo 35lvl juz nie bedzie takiej roznicy w skillu :decayed: