Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

165 PLN all dodatki poprzez Battleloga można kupić ( 10 pln taniej niż przez Origina ) więc nie jest tak źle .

Opublikowano
jeśli można to kupić na dwóch to łykam w ciemno a jeśli nie będzie to działać na drugim koncie to kupa :kwasny:

można dokupić na drugie konto za 25zł ----> Ale nie można grać w tym samym czasie..

Tak gdzieś wyczytałem, ale trzeba to zweryfikować jeszcze, bo nie chciał mi sie otworzyć link i czytałem prosto z Googla. więc moze się okazać, że to info się nawet nie tyczy BF3 tylko jakiejś innej strzelanki :grin:

(ale raczej tak jest)

Opublikowano

165 pln muszę to przemyśleć :eusathink: za te pieniądze mogę mieć kilka gierek z psn więc kurde jakoś ciężko7

te 165pln to na PC ? bo w PS STORE jest po 179 pln:kwasny:

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 15:09 ----------

kupiłem dodatek:banan::banan:

Opublikowano

Buehehehe.. ;D

No i jak sprawa ze slotem ? I daj szybką reckę. :wink:

Opublikowano

szybciej na serwa sie wbijasz jak masz Premium :kox: , bronie faaaajne mi przypadł SCAR-L i Spas oraz AUG A3 ,teraz 12 czerwca DLC bedzie Walka w Zwarciu , to będzie miazga :D

Opublikowano

Ze slotem wypowiem się później bo musze deaktywować konto u kumpla, generalnie spoko grałem na 2 z 4 map typowo w zwarciu-szybka akcja rzeźnia fest, są kamuflaże dla broni dla żołnierzy, nowe nieśmiertelniki(srebrne i 6 czarnych PREMIUM) wyglądają za***iście.

Tak jak Insane napisał szybciej się wbijasz na serwer więcej danych wkrótce :decayed:

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 11:06 ----------

mały update informacji :decayed: powiem tak że jak narazie to nie jest to warte wydania 179 zł (PS3) połowę można dać :wink: moje zdanie na dzień dzisiejszy

Opublikowano

hyhy no, ale slotów nie ma ? :)

Opublikowano

są 2 :) ja i Brodzis mamy na połowę kupiony PREMIUM

fajna sprawa jest z trybem mistrz broni :decayed:

Opublikowano
są 2 :) ja i Brodzis mamy na połowę kupiony PREMIUM

fajna sprawa jest z trybem mistrz broni :decayed:

No to muszę ogarnąć.

Chciałem już odpuścić tego BF-a, przez kilka dni grałem nawet na PC (dlatego nie zaglądałem na kosolę). :grin:

Ale ostatecznie odinstalowałem z kompa i wracam na moje terytorium :banan:Wczoraj pograłem i znowu ta miłość odżyła :polew:

Opublikowano

Ktoś mi może powiedzieć czemu w broni RPK-74 nie mogę zamontować większego magazynka mimo iż wcześniej go odblokowałem tak samo ciężkiej lufy ? Wtf ze tak powiem....:doh:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i jak ta Walka w Zwarciu pyka ktoś?

Opublikowano

ja :D ale szału nie ma .... wolę podstawę .

Opublikowano

fajny jest tryb mistrz broni :decayed:

walka w zwarciu jest spoko ale zależy na jakich mapach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no ta cała walka w zwarciu szału nie robi e070.gif

Opublikowano

Przerzucam się trochę na SC 2 :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zglaszam sie ze gram na X Boxie w Battle 3 pozdrawiam :)

Opublikowano

Dziś doszedłem do wniosku iż Szkopki nie umieją przegrywać ... Ganiałem po mapie z Beretta 93M i heady wchodzą tą bronią jak w masło i ... screen ..żałosne ...

LOL.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja również pogrywam w battlefielda 3 na Pc można mnie dopisać ;D nick: blazejos07

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kto moze juz cos napisac o nowych dodatku? U nas na X'ie dopiero 11.09...

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to właśnie od wczoraj na xbox-sie można grać :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.