Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zagrać na max detalach w Full HD na PC to trzeba już dobrego potworka. Testował już ktoś ze wszystkimi wodotryskami w pełnym HD :mysli:

Full HD testowałem na Sony KDL-37W5720K (mój monitor Samsunga 20" ma maksymalną rozdziałkę 1680 x 1050 i na takiej gram w BF3) który mam podłączony i czasem się zdarzy że przytnie na ułamek sekundy ale to przez stary procek Dual Core E4500 2,2Ghz.

Mam nadzieję że GTX 560ti i i5 2500k da rade przy full HD. Ściągnij sobie Fraps możesz sprawdzić ile FPS ci wyciąga :wink4:

A ile masz pamięci ram?

Masz taką samą grafikę jak ja, szybszy i nowszy procek to na bank Ci będzie ładnie śmigało :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________

to z rok poczekasz :gwizdanie:

Kilka dni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia uhu jasne jesteś Ciapa :D:polew: :polew:

Ciapa będziesz jak Ci będę co chwile Head Shooty :decayed: zapodawał on line :D:kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zagrać na max detalach w Full HD na PC to trzeba już dobrego potworka. Testował już ktoś ze wszystkimi wodotryskami w pełnym HD :mysli:

Full HD testowałem na Sony KDL-37W5720K (mój monitor Samsunga 20" ma maksymalną rozdziałkę 1680 x 1050 i na takiej gram w BF3) który mam podłączony i czasem się zdarzy że przytnie na ułamek sekundy ale to przez stary procek Dual Core E4500 2,2Ghz.

Mam nadzieję że GTX 560ti i i5 2500k da rade przy full HD. Ściągnij sobie Fraps możesz sprawdzić ile FPS ci wyciąga :wink4:

A ile masz pamięci ram?

Masz taką samą grafikę jak ja, szybszy i nowszy procek to na bank Ci będzie ładnie śmigało :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________

to z rok poczekasz :gwizdanie:

Kilka dni :wink4:

Ram DDR 3 8gb 1600Mhz, jak coś nie śmigało to proca można podkręcić do 4,8GHz :decayed:

A grafikę mam dokładnie GTX 560ti OC wersję fabrycznie podkręconą [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 02:50_________________________________________________Odpaliłem u siebie i widzę że z grą są problemy gra działa kilka minut i się zawiesza, zainstalowałem sterowniki do grafy najnowsze specjalne pod Battlefield 3. Przetestowałem też na laptopie i tam chodzi normalnie na średnich detalach. Miał ktoś problemy z grą na karcie Nvidia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem u siebie i widzę że z grą są problemy gra działa kilka minut i się zawiesza, zainstalowałem sterowniki do grafy najnowsze specjalne pod Battlefield 3. Przetestowałem też na laptopie i tam chodzi normalnie na średnich detalach. Miał ktoś problemy z grą na karcie Nvidia :mysli:

Nie możliwe byś na takim sprzęcie miał problemy, tak jak mówiłem na moim starszym kompie za wyjątkiem grafiki, śmiga bardzo dobrze na ultra detalach i maks rozdzielczości co jestem zaskoczony.

Spróbuj przeinstalować Windowsa, a jaki masz :?:

Też ściągałem te sterowniki na potrzeby BF3 :arrow2: 285.62 [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:10_________________________________________________Z innej beczki da się grać w BF3 w 3D :mysli: :?: bo mam TV 3D na kilka dni na testy, odłączyłem mojego Soniaka i teraz mam go podłączonego do kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa, kupiłem oryginała, przeinstalowałem system, zmieniałem różne opcje w biosie i gra po 2 minutach od uruchomienia się wiesza pomaga tylko ctrl+alt+del ;(, na laptopie działa ok grałem 2 godziny i ani razu się nie zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego przeszedłem na konsole, odpalam i gram, a na kompie to wiecznie sie klika, instaluje sterowniki itp.

Moze nie wszystkie gry na konsoli są wypasione ale są też exclusivy.

Sprawdzał ktoś czy już jest BF3 na pss ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś w strzelanki nie lubie grac na konsoli x-box leży nie odpalany od kilku miesięcy :gwizdanie:

Widzę ze nie tylko ja mam problem z tą grą w internecie pojawia się coraz więcej tematów o tym że wywala z gry :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już na PSS.

W grupie wychodzi po 48zł

Ale jest 13 Gb ściągania.

Ktoś kupuje ?

Jak kupimy do niedzieli to dostaje się "back to karkland" za free. (4 mapy sieciowie i jakies tam pierdolki)

Potrzeba 4 chętnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pupa, kupiłem oryginała, przeinstalowałem system, zmieniałem różne opcje w biosie i gra po 2 minutach od uruchomienia się wiesza pomaga tylko ctrl+alt+del ;(, na laptopie działa ok grałem 2 godziny i ani razu się nie zawiesił.

Dziwna sprawa :mysli:

Może to kwestia jak pojawi się jakiś patch :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę bo nie po to kupuje się grę ori żeby mieć z nią problemy :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 08:09_________________________________________________No i problem rozwiązany po updacie biosu karty graficznej, i nawet skoczył poziom FPS średnio trzyma 50FPS :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem rozwiązany po updacie biosu karty graficznej, i nawet skoczył poziom FPS średnio trzyma 50FPS :kox:

Super :> :good:

Podaj nick jak masz na multi to dopiszemy do listy :wink4:

A jaką komendę wpisujesz w konsoli by sprawdzić ilość FPSów :?:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:51_________________________________________________

to z rok poczekasz :gwizdanie:

Już masz za 69zł :naughty:

http://allegro.pl/battlefield-3-klucz-skan-pc-origin-automat-24-7-i1903815531.html

Dojdzie do 40zł i kupuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...