Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

Opublikowano

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

dwa jaśki pod d*pą , żeby widział droge :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

Opublikowano

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

MKIV

boczne to kurtyny... + pasażer + kierowca = 4 i to był max.

standardem były tylko czołowe.

Opublikowano
  • Autor

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

MKIV

boczne to kurtyny... + pasażer + kierowca = 4 i to był max.

standardem były tylko czołowe.

a w fotelach z boku ? też jest napisane air bag to co tam nie ma ?

Opublikowano

masz racje mój błąd.

MK IV ma 6 max. pasażer + kierowca czołowe oraz w fotelach i do tego kurtyna.

MK V/VI jest max 8 dla 5 drzwi i 6 dla 3 drzwi

Opublikowano
  • Autor

masz racje mój błąd.

MK IV ma 6 max. pasażer + kierowca czołowe oraz w fotelach i do tego kurtyna.

MK V/VI jest max 8 dla 5 drzwi i 6 dla 3 drzwi

czyli mam 6 co prawda to nie 10 ale też fajnie :decayed:

btw dzięki za info bo żył bym w nieświadomości

Opublikowano

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Opublikowano

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Ty byś nie kupił a właściciel obecny tak :) i dobrze.

Ciężko znaleźć dobrego golfa na dobrym wypasie. 131 czy tym bardziej 150 konne wersje kupowane były/są przez osoby co szukają osiągów i zapewne nie były ekonomicznie eksploatowane.

Opublikowano
  • Autor

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Ty byś nie kupił a właściciel obecny tak :) i dobrze.

Ciężko znaleźć dobrego golfa na dobrym wypasie. 131 czy tym bardziej 150 konne wersje kupowane były/są przez osoby co szukają osiągów i zapewne nie były ekonomicznie eksploatowane.

dokładnie :good:

szukając 1.9 TDI odrzuciłem wersję 90PS, a każda powyżej inna była by dla mnie ok ale w okresie gdy szukałem auta był jeden, który wydawał się sensowny 130PS ale ponad 400km ode mnie więc odpuściłem wycieczkę, co do ARL'ów to tak jak napisał mgtan raczej mocno eksploatowane auta oglądałem nawet jednego i podziękowałem :wallbash:

zobaczyłem tego - i możecie się śmiać ale od pierwszego zerknięcia na allegro czułem :giveheart:, że warto jechać i zobaczyć, a że miałem blisko bo niecałe 50km pojechałem, wcześniej sprawdziłem VIN i na wizycie kupna został sprawdzony pod kompem i wszystko było OK więc kupiłem

uważam to za udany zakup i to jest dla mnie najważniejsze :decayed:

Opublikowano

Wiadomo lepiej mieć zadbanego AJMa 115KM niż zajechanego TDI 131KM.

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo lepiej mieć zadbanego AJMa 115KM niż zajechanego TDI 131KM.

noo chyba też się kierowałeś tym samym przy zakupie swojego BMW :gwizdanie:

Opublikowano

hehe raczej w dieslach BMW o pojemności do 2.0 w mojej kasie nie miałem za dużego wyboru :P Ale fakt nie patrzyłem na wypas tylko na stan techniczny, dlatego moja ma z tyłu korbki , nie ma skóry :) Ale mam pewność co do przebiegu i to że autem nie jeździł dres pseudotuningowiec.

Opublikowano

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Opublikowano

widziałem, przejechałem się - daje radę i ma 6 biegów :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

pykło już ponad 2kkm i złamałem lampkę oświetlenia kabiny :kox:

zamówiłem dziś na allegro koszt 20pln i ramki klubowe :jerk:

po przesiadce na 15' i zimowy profil jest trochę lepiej ale i tak często haczę o zoll :thumbdown:

Opublikowano

haha ramki klubowe z jakiegos forum golfa masz na mysli bo chyba nie a4;p hahaha

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem :wink4: Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda :wink4:

Opublikowano
  • Autor

haha ramki klubowe z jakiegos forum golfa masz na mysli bo chyba nie a4;p hahaha

oczywiście, że A4 zamówione u Jarko :kox:

nie mam zamiaru przechodzić na inne forum tylko dlatego, że zmieniłem auto, co prawda zalogowałem się tam ale tylko ze względów technicznych - w wątkach spamerskich na bank nie będę się udzielał , zostaję tu gdzie mój dom :kox:

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem :wink4: Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda :wink4:

też nie uważam żeby była jakaś tragedia :cool1:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________

:gwizdanie:

jak Ci zaraz gwizdnę... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.