Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Pytanie o fis


puchaty106

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nie da rady, cos jest u mnie nie tak z tym fisem, a to nie pierwsze moje audi, miałęm juz a6, a4, a3 wiec chyba musze na spota podjechać zeby ktos zobaczył bo wszystko próbowałęm ni cholery nie da sie wejsc do menu i ustawic przebiegu km w komputerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie da rady, cos jest u mnie nie tak z tym fisem, a to nie pierwsze moje audi, miałęm juz a6, a4, a3 wiec chyba musze na spota podjechać zeby ktos zobaczył bo wszystko próbowałęm ni cholery nie da sie wejsc do menu i ustawic przebiegu km w komputerze

ciekawa sprawa... naprawde z checia bym sam to zobaczyl :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywam czasem na śląsku to kiedyś podjadę na spota, dam znać

zapraszamy :

Wtorki 19.00 SCC Katowice :wink4:

Czwartki 19.00 Szałas Żory :wink4:

Piatki 19.00 Gliwice :wink4:

daj wczesniej znac kiedy wpadniesz do nas :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu...lipa,mam amerykanca b6 i na moim fisie tez jest tylko spalanie,stan paliwa nawet po podlaczeniu rns-e nie wyswietla mi rds a jak mialem symphony to bylo ok.Bylem u goscia ktory pracuje w aso i powiedzial mi,ze w modelach a4,s4i rs4 nie ma wyswietlania na fisie tylko na navi.Pozazdroscic kolegom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam podobne problemy jakie poruszacie w tym wątku. Nadal nie mogę wejść do menu. Mam kolorowy fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne że Fis w B7 i B6 jet taki sam a drobne różnice mogą być tylko w sofcie. Dlatego pewnie jest jakaś możliwość aby włączyć w B6 menu na Fisie nie mając przycisku menu na panelu od małej navi. Co prawda bez tego da się żyć ale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dzisiaj spietrałem...

po przeczytaniu posta powyżej poleciałem do auta próbować ustawień, a że mam plik z polskim językiem do małej navi więc zachciało mi się zmiany, tyle że nie doczytałem co należy dokładnie zrobić... a raczej czego NIE NALEŻY robić gdy wgrywamy nowe firmware...

navi zgasła a ja posr... że uwaliłem... :polew: na szczęście mamy internet i juz wszystko jest jak należy, nawi pisze i GADA :radocha: po polsku.

co do tematu... to niestety dalej nie umiem zmienić ustawień, nie działa żadna kombinacja klawiszy.

A jak można tego dokonać, bo moja jak na razie nawija po niemiecku i nie wiem o co jej chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podepne się pod temacik. Mam RNS-e i kolor FIS w B7. Jak zrobić , aby na górze na Fisie gdy jest odtwarzana jakaś piosenka albo leci jakieś radio , następywała zmiana wyświetlania. Teraz mam przykładadowo ...

Słucham kawałka PONO - Oddech , to na FISIie pojawia mi się PONO....

nie ma dalszej części. U kumpla w B6 i RNS-D tekst się zmienia i suma sumarum idzie odczutać cały kawałek. Niby nie jest mi to do ncizego potrzebne , ale ja muszę mieć wszystko na tip top ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...