Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Problem z przepływka


bartek213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem , byłem dzisiaj u mechanika ponieważ wydawało mi się ze audi nie jedzie miałem juz prędzej podobno autko i jechało dużo lepiej. po podłączeniu komputera w silniku żadnych błędów nie było ,ciśnienie doładowania ok wtryski ok natomiast okazało sie ze przepływka powinna wskazywać około 500 jakiś tam jednostek a wskazuje niecałe 400 czy to możne byc przyczyna braku mocy ?? dodam ze autko jedzie ale tak nie do konca jak powinno ma 220 oryginalnego przebiegu potwierdzonego w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zanizajacy odczyt przeplywomierz zabiera moc

tu opis o co chodzi

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=103371

... no jezeli to przeplywomierz oczywiscie

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywomierz mierzy przeplyw... a jezeli to nie przeplywomierz a przypchany wydech powoduje, ze przeplyw jest mniejszy (czyli odczytania wartosc jest prawdziwa bo naprawde jest taki przeplyw)?

mowimy pozatym o jakis 500 w jakis jednostkach o ktorych mowil jakis mechanik i na tej podstawie ktos chce cos wymieniac.... super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem.Autko bardzo muliło,najbardziej było to odczuwalne w dolnym zakresie obrotów.Ciężko stwierdzić czy aby jest to wina przepływki.Ja u siebie wymieniłem ją przy okazji jak wymiany rozrządu,doszło jeszcze czyszczecie interculera,gdyz byl bardzo zaolejony.Po tych zabiegach autko w końcu zaczęło jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...