Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej


SylverStone

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Nazywam sie Adam,mam 173cm wzrostu i waże 85kg (zbita budowa ciała + lekki brzuch) od dwóch miesiecy chodze na siłownie,gdyż chce coś zrobic z własną sylwetką.Trening jest ustawiony pod kątem rzezby z uwzględnieniem czasu ilosci powtórzen i cwiczen.Na siłowni jestem ok 2 godzin w tym także sauna (3 razy w tygodniu).Niestety cały czas nie zchodze z wami.Brzuch jest jaki był a to najwiekszy problem:(Niestety nie przywiązuje uwagi do diety chociaż wyeliminowałem fast foody czy napoje słodkie których dużo piłem.Sniadania nie jadam (lecz chce to zmienic)wiem ze jest to dosc rozbudowany temat ale moze znajdzie sie ktos kto udzieli mi jakiś rad wzkazówek na temat posiłków,poczynajac od wspomnianego sniadania,bo kompletnie nie wiem co na nie jesć by było dobrze.Z góry dziekuje za wszelkie rady i zrozumiane podejscie do tematu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da zgubić sie tylko brzucha,trzeba najpierw schudnąć.Jeśli przestanie się tylko jeść,to może się okazać,że trochę brzucha i tak zostanie. Dlatego podstawą treningu ukierunkowanego na spalenie tkanki tłuszczowej jest poddawanie organizmu długotrwałemu wysiłkowi,czyli bieganie,rowerek.

Zastanów się Bieniu czy jesteś do tego zdolny? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panowie

Ale dieta także jest ważna.Na siłowni poza ćwiczeniami na partie mieśni także biegam przed i po cwiczeniach po ok 20 minut (Leje sie ze mnie strasznie,a koszule można wykręcać:P) Dodatkowo chodze na saune a także na basen,nie jestem jakimś zalanym facetem,sylwetke mam ok ale brzuch ,najprawdopodobniej jest przez piwko:P które ograniczyłem.Od wielu lat jestem taki jaki jestem,wiec wprowadzajac taki sposób funkcjonowania teraz,dziwie sie ze nawet kilograma przez 2 miesiace nie zrzuciłem.Dajmy na to,co z tego że pobiegam i spale conieco tkanki tłuszczowej jak w postaci złego jedzenia znowu ją przywróce i tak może to trwac i trwać.Nie wiem moze sie myle,ale jedzenie jakis węglowodanów białek czy innych cennych składników moze zaowocowac w koncu zrzucanie wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie dita bialkowa duzo znajomych na tym zjechalo sporo z wagi

nie tykac weglowodanow - makaron

ani ziemniakow

soczki, a nie gazowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie dita bialkowa duzo znajomych na tym zjechalo sporo z wagi

nie tykac weglowodanow - makaron

ani ziemniakow

soczki, a nie gazowane

nie polecaj komus takiej diety.... bez weglowodanow na silowni go ciezary poprzygniataja...

tak jak koledzy wyzej pisali Aeroby podstawa:))) do tego mysle dietka, poszukaj na forach kalkulatorow od obliczania dziennego zapotrzebowania

i pamietaj o tym zeby posilki jest reguralnie, mniejsze porcje a czesciej ... o fast foodach napojach gazowanych itp nie wspominam bo to chyba oczywiste:)

podstawa to ciezka praca fizyczna bez aerobow zadna dieta nie da rady, albo inaczej na chwile moze da a pozniej wroci wszystko ze zdwojona moca... a ta dieta ktora podal kolega bialkowa to katorga dla organizmu:)

i jeszcze jedno sniadanie to podstawa!!!! na sniadanie mozna zaladowac wiecej weglowodanow zeby sie naladowac energia na caly dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odnosnie tej diety bialkowej to mowilem ze znajomi robili i np z 125 kn na 95 kg zjechali

a makarony i pyrki nie sa dobre do zrzucania wagi, mnie w takich rzeczach brat uswiadamia cwiczy z 7 lat i ma pojęcie

ja sam tluke l.carnityne i skakanka rower bieganie pompki brzuszki mam lawke w domu ale nie chce mi się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od wieku. Młodzi ludzie łatwiej reagują na zmiany w odżywianiu,czy trybie,życia.

Od ok. 10 lat ważę 95-96kg obojętnie co robię i jak się odżywiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób to: (w ciągu 2 m-cy zgubiłem 7kg)

- rano na czczo 20 min biegania,

- siłownia 1,5h trzy razy w tyg

- wyeliminowałem zupełnie cukier i słodycze (jak mi się chce słodkiego jem jabłko lub dwa)

- zamiast normalnych kanapek do pracy, robię z chlebków wasa,

- staram się jeść jak najmniej tłustych potraw, z jak największą zawartością białka,

- jem 5 razy dziennie, ale małe posiłki,

- ostatni posiłek z węglami jem ok. 17

- kolacja ok.19 - tuńczyk, ser

- przed snem ok.21 - odżywka białkowa

- suple: BCAA, OMEGA-3, białko 80%, ZMA (całość nie rujnuje portfela ok.60zł/m-c)

Nie jest to jakoś bardzo rygorystyczna dieta, ale u mnie działa. Co dla mnie najważniejsze siła została, a waga spadła o 7kg i 7cm w pasie mniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od wieku. Młodzi ludzie łatwiej reagują na zmiany w odżywianiu,czy trybie,życia.

Od ok. 10 lat ważę 95-96kg obojętnie co robię i jak się odżywiam.

otóż to :good: Moj z pracy ma 29 lat i schudl juz około 10kg( wiekszość własnie brzuch) ćwicząc jedynie własnym ciałem i do tego BCAA :good: No i ograniczył piwko oczywiście ale to tylko tyle z jego diety :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...