Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Rzuca na koleinach


okiro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za opinie, pozostaje tylko założyć 16" zimówki :)

:good: ja też zakładam :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem zawieszenie z 1ba na 1be i przez jakiś czas auto trzymało się dobrze. Teraz na nierównościach przestawia samochód ale to właśnie może być wina zużytych amortyzatorów przednich (zamontowałem używane od zawieszenia 1be). Niebawem je wymienię i zobaczymy czy to pomoże. Pozostałe elementy zawieszenia z przodu - nowe, amory z tyłu też nowe więc pozostają te z przodu. Opony - 16" więc to nie po ich stronie wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem wczoraj 15' 195/65 do swojego s-line i jest gitarka przeszedłem z 17' 235/45 to teraz i komfort się zwiększył i autko bardziej zapi... :) a na koleinkach też spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b7 przy rozmiarze 205/55/16 opony zimowe m+s też starsznie rzuca na kolejnach robiłem geometrie 3d i nic nie pomogło zawiecha jest ok pozostaje chyba tylko mocno trzymac kierownice najgorzej jest przy wyprzedzaniu na kolejnach masakra samochod sam zmienia tor jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b7 przy rozmiarze 205/55/16 opony zimowe m+s też starsznie rzuca na kolejnach robiłem geometrie 3d i nic nie pomogło zawiecha jest ok pozostaje chyba tylko mocno trzymac kierownice najgorzej jest przy wyprzedzaniu na kolejnach masakra samochod sam zmienia tor jazdy.

A ja zmieniłem z 17" na zima 16" i jest :good:

coś z twoją furą arturektdi jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest ale co??? samochod jest bezwypadkowy nic nie stuka nic nie puka hmmm może dlatego że mam na przodzie goodyer-y a styłu dunlop ale co za roznca mam jeszcze a4 b5 i tam przy rozmarze 195 mozna i zalozyc kazda opone z innej wioski a ona jdzie jak po torach szczerze to wole jezdzic to b5 he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest ale co??? samochod jest bezwypadkowy nic nie stuka nic nie puka hmmm może dlatego że mam na przodzie goodyer-y a styłu dunlop ale co za roznca mam jeszcze a4 b5 i tam przy rozmarze 195 mozna i zalozyc kazda opone z innej wioski a ona jdzie jak po torach szczerze to wole jezdzic to b5 he

Moim zdaniem był walnięty miałem kiedyś tak samo z b6 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...