Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Black Pearl 2.0 TDI s-line by raSheed


raSheed

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 latach przygody z Oplem Vectrą, a następnie 2 z Seatem Leonem przyszedł czas spełnić swoje kolejne motoryzacyjne marzenie i zakupić Audi A4.

Po kilku miesiącach poszukiwań stałem się posiadaczem Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI o oznaczeniu BRD z listopada 2007 roku.

Autko pochodzi z polskiego salonu Audi, jest bezwypadkowe i dotychczas przejechało 182tys. km. Nie wyróżnia się specjalnie z tłumu, ale ze względu na zewnętrzny i częściowo wewnętrzny pakiet s-line nie jest też totalnym golasem :) Dodatkowo poprzedni właściciel zmienił końcowe tłumiki czym też przyczynił się moim zdaniem do poprawy wizerunku tej aczwórki.

We wnętrzu poza ciemną podsufitką s-linową oko cieszą aluminiowe dekory, listwy progowe s-line i radyjko concert III z blutoothem, sterowane z multifunkcyjnej kierownicy (niestety 4 ramiennej). O komfortową jazdę dbają kubełkowe fotele z wysuwanym podudziem, tempomat i fotochromatyczne lusterko wsteczne.

A4 toczy się na fabrycznych 17" alusach, drogę oświetlają lampy xenonowe, bądź DRL. Zawieszenie standardowe 1BA. Pod maską podobno 20KM więcej niż fabrycznie w BRD, ale bez sprawdzenia na hamowni tego wyniku jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rewelacji poprzedniego właściciela.

Planów modyfikacji jak zwykle sporo, ale czy i które wejdą w życie to czas pokaże:

18" felgi na lato, a na zimę dotychczasowe alusy

zawiecha w dół

większe hamulce jak dotychczasowe się skończą

DRL LED + postojówki LED

RNS-E

kierownica 3 ramienna s-line + gałka biegów s-line

siedzenia z s-line w półskórze, bądź też recaro jak się uda jakieś trafić

dyskretny montaż CB

sprawdzenie programu + ewentualnie jego poprawa

img7448v.jpg

img7447c.jpg

img7450g.jpg

img7452d.jpg

img7458o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje :oklaski:

nie pozostaje nic jak życzyć bezawaryjnej jazdy i pieniążków na mody :th: no i :radocha: z jazdy :audi::a4fan::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie uzbierałem postów, żeby oficjalnie wystawić w dziale sprzedam, więc napiszę tutaj. Czarne B7 idzie do sprzedaży, wszystkie szczegóły w linku:

http://otomoto.pl/show/preview/C36569994.

Cena do sporej negocjacji, myślę że warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy i pół roku u mnie, czy ja wiem, czy szybko pod młotek? Teraz jeżdżę B8 i dwa nie są mi potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...