Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkownik AutoNet, oszust?


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

Macie zamiar cos z tym zrobić, czy jak zwykle skończy się na słodkim pierdzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba któryś z moderatorów, admin albo prezes ma podgląd na n-ry IP tego kolesia z AutoNet? Są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba któryś z moderatorów, admin albo prezes ma podgląd na n-ry IP tego kolesia z AutoNet? Są takie same?

Tak. Pisał tylko z jednego IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez zostałem oszukany jak już Hugo pisał wyżej na kwote 130zł. Dane podał mi takie:

Nr : 57 1090 2789 0000 0001 1272 1779

Dane : P....

ul. K.....

16-010 Wasilków

Co wiecej gdy pytalem o paczke za pobraniem napisał mi tak:

Jeśli chodzi o Pobranie to niestety jest problem ...był czas kiedy wysyłaliśmy za pobraniem ,niestety większość paczek trafiały do nas z powrotem.Poprostu ludzie są nie odpowiedzialni ,zamawiaja po czym nie racza nawet odpisać jaki był powód nie odebrania przesyłki .za duzo byliśmy stratni ,tak więc zarząd AutoNet dał nam przykazanie ,ze wstrzymujemy wysyłki pobraniowe .Fakt straciliśmy garstkę klientów,ktorzy wolą za Pobraniem i nie ufaja wpłatom na konto ,ale niestety nie mozemy łamać zakazu które dostaliśmy od siły wyższej .Dokładamy wszelkich starań ,aby towar został wysłany w dniu najszybszym oraz dotarł bezpiecznie do kupującego klienta .Chyba opisałem wszystko ze szczegółami dotyczace wysyłki oraz przedmiotu ,tak wiec bede wdzięczny za odpowiedz na moją wiadomość z podjętą decyzją ,wowczas skompletujemy wysyłke poprzez demontaz i w środę paczka zostanie wysłana do Pana.Pozdrawiam AutoNet. Pytalem znajomego policjanta i powiedzial ze za taka kwote to nawet im sie nie bedzie chcialo go szukac.

Może jakby złożyć zeznanie wspolnie może to by cos dało. Juz nie chodzi o te pieniadze ale o nauczke dla tego czlowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To złóżcie w końcu, co miesiac jest taki sam wątek i kazdy gada żeby złożyc i jak zwykle nikt nie składa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak zlożyć wspolne zeznanie jeżeli kazdy jest z innego końca polski??

Wiemy tylko że obaj uzytkownicy logowali sie z tego samogo IP. Jak i rowniez sprawdzilem gdzie zostaly zalozone konta i i jak sie okazuje oba sa w banku WBK i zostaly zalozone w oddziale nr 1 banku wbk w Augustowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adas110780

Dzisiaj dostałem zwrot kasy od "autonet" oraz przeprosiny... :) wow, zdziwiłem się ale ok, może ktoś dotarł do oszusta i załatwił nie tylko sobie sprawę, także dziękuję jeśli ktoś zgłosił sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi panie adminie prosze mnie nie banowac za to co napisze ;p

jak skonczonym trzeba byc debilem zeby kase wyslac typowi i w 100% mu ufac ...

masz 134 posty wiec pewnie troszke przesiadujesz na forum i powinienes wiedziec ze takich ludzi ktorzy daja sie robic w jajo bylo whuj a pozatym chyba w kupie sprzedam itp jest wzmianka w faq czy oddzielne tematy zeby uwazac :o

Wybaczcie

pozdrawiam

2 sek

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214023.0

Pobranie pocztowe z opcją "zajrzenia" do paczki. Koszt to chyba 5pln

To i ja cos od siebie... przestancie sie targowac o glupie 5 czy 15 zl albo o wysylke w cenie i wtedy Wy, klienci (nie mam na mysli osob ktore cytuje tylko tych dla ktorych nie ma zakupow bez utargowania kilku zlotych) zamawiajcie sobie paczki z mozliwoscia otwarcia , za pobraniem itd.

Coraz wiecej oszustow to fakt ale i coraz wiecej ludzi sie targuje, wysmiewa ceny innych, rezerwuja, chca zdjecia... pozniej rezygnuja... albo utarguje a i tak nie kupi. Badzcie i Wy kupujacy powazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie zamiar cos z tym zrobić, czy jak zwykle skończy się na słodkim pierdzeniu?

Kurna HUGO przecież to jest MOBILEK12 KAREX vel AUDIK2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobaczcie psia mać watek o KAREXIE u mnie są wszystkie dane oszusta! U prezesa też!

Gość oddawał kase, trzeba było tylko do niego odezwać. On do mnie dzwonił że jak komus nie oddał to żeby do niego dzwonić i odda... :kox:

Spójrzcie na jakie konta szła kasa na w/w userów.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214158.90 to tak dla leniwych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly ubaw, gosc sam do mnie napisal prosbe o dane do przelewu i kase mam spowrotem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...