Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?


Rafal_

Rekomendowane odpowiedzi

no to 27 gazuje moją 4 stag300 za 3tysie w sprawdzonym warsztacie

Miedzy stag200 a stag300 nie ma roznicy.

Ważne jest żebyś założył reduktor KME (czarny) do 250KM i także czarne wtryski (już bez skoku iglicy)

Jeśli masz pewny warsztat który dobrze założy Ci ten gaz to będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi a4 1.8 montowane były dwa rodzaje kolektorów ssących: aluminiowy z wstawkami plastikowymi i aluminiowy. jeżeli kolektor ma wstawki plastikowe należy zamontowac sekwencję. ja mam aluminiowy kolektor i zamontowałem instalację za 1500 zł. ta instalacja posiada oddzielny kontroler sondy lambda i sterownik całości. odpalanie samochodu na benzynie i przy 2000 obr/min przełącza się na gaz. spalanie w trasie do 120 km/h to 8,8 litra, cykl miejski 11,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja zalozylem BRC Sequent 24 (z wiekszym reduktorem do 300 ps - doplata 200pln) i nie moge zlego slowa powiedziec, zrobilem na niej 20 tys i jest lala (wymiana filtrow gazu po przejechaniu 15 ty). Spalanie 1.8T quatrro od 10-15, srednio 13. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim a4 1.8T jeżdże na BRC, ale jeśli miałbym V6 i w warsztacie za BRC zawołaliby 4200zł, a za np. ZAVOLI 3000 wybrałbym ZAVOLI.

Mój poprzedni samochód miałem z instalacją ZAVOLI, przejechałem około 100 tys km na gazie i nie było żadnych problemów, więc chyba te instalacje nie są złe :th: ...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 2 dni brc sequent 24, narazie odpukac ok, 2 razy tylko cos z odpaleniem zajeczala, ale tak to ok. nie sprawdzalem dokladnie ile pali, ale wydaje mi sie ze chyba troche za duzo gazu, nie wiem moze mala korekcja ustawien. a za instalacje dalem 2850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Darkippo przejechalem na gazie ponad 5 tys.km i nie moge powiedziec zlego slowa-chodzi bez zarzutu pali srednio 12 litrow lpg i jesli mialbym jeszcze raz zakladac zrobilbym to bez zastanowienia :decayed: wazne jest tez kto Ci to bedzie robil-mi robil to koles u ktorego zakladalem juz druga instalacje i facet naprawde zna sie na tym tak wiec ja polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Zdecydowalem sie juz i niebawem zakladam, tym bardziej ze cena benzyny coraz bardziej winduje. Gazu jeszcze nigdy nie zakladalem. Chce zalozyz w firmie Jakart we Wrocławiu. Koledzy polecali ja w dziale polecani montazysci, wiec mam nadzieje ze gazownicy wiedza co robia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...