Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z instalacją programu. Błąd DLL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Potrzebuję pomocy. Instaluję program Invitrogen potrzebny mojej żonie i przy instalacji wyskakuje mi coś takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dlldj.jpg

Pomoże mi ktoś z tym ustrojstwem ?

Opublikowano

spróbuj ściągnąć dany plik DLL i wrzucić go do tego samego folderu w którym znajduje się instalka..mi czasem to pomagało

Opublikowano

sa programy do naprawy bibliotek DLL

Opublikowano

Invitrogen potrzebny mojej żonie

wuja moskal często u Ciebie bywa... może pomoże :>

Opublikowano
  • Autor

spróbuj ściągnąć dany plik DLL i wrzucić go do tego samego folderu w którym znajduje się instalka..mi czasem to pomagało

Tylko, że nie mogę tego pliku nigdzie znaleźć :kwasny:

sa programy do naprawy bibliotek DLL

Jakie ? Gdzie ?

Opublikowano

spróbuj znaleźć ten plik dll i dograć go

Opublikowano
  • Autor

Invitrogen potrzebny mojej żonie

wuja moskal często u Ciebie bywa... może pomoże :>

Może pozamiatac podjazd lub wyprowadzic psa mojej matki na krótki spacer :decayed:

Opublikowano

jak się ten plik nazywa bo nie widać na zdjęciu?

Opublikowano
  • Autor

spróbuj znaleźć ten plik dll i dograć go

Szukałem, nie ma akurat tego pliku w necie :angry:[br]Dopisany: Listopad 02, 2011, 09:49:50 _________________________________________________D/ime.dll

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem jak w poradniku - dalej jest błąd.

Dodam iż jestem jakąś godzinę po formacie :decayed:

Opublikowano

to pozamiatałeś może za mocno :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 22:46_________________________________________________czekaj, spróbuje znaleźć tego dll'a u siebie na dysku

Opublikowano

sciagnij regcleanera i wyczysc rejestry. Wczesniej wykasuj caly program. Po uzyciu regcleanera albo czegos w ten desen zainstaluj znowu. moze zagada :wink4:

Opublikowano

Ściągałeś instalkę z netu ? Spróbuj odpalić instalację w następujący sposób:

1. Prawym na .exe i sprawdź, czy na zakładce ogólne we właściwościach masz przycisk 'Odblokuj' - często pliki ściągane z sieci są blokowane przez vistę i w7

2. Uruchom jako administrator

3. Ewentualnie spróbuj odpalić w trybie zgodności (najpierw WinXP SP2, jeśli nie zatrybi to coś starszego, np. win NT)

Opublikowano

Domyślam się że windows jest 64bit a program pewnie chodzi pod 32 bit. Choćbyś nie wiem jak się napinał to program nie pójdzie.

Opublikowano

Domyślam się że windows jest 64bit a program pewnie chodzi pod 32 bit. Choćbyś nie wiem jak się napinał to program nie pójdzie.

Kłania się wirtualizacja.. XP wrzucić na na wirtualizator(np VMware Workstation) i nie ma problemu ze zgodnością x86 na x64.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.