Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BRF] check engine swieci


grzes2132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam problem z autkiem a mianowicie zapaliła sie kontrolka chek engine (rysunek w krztałcie silnika pisze w nawiasie bo nie jestem pewien czy tzak sie nazywa)po dość mocnym dodaniu gazu silnik przerwał i kontrolka sie zapaliła ale pózniej chodził normalnie .Pojechałem do gostka podpioł sie pod komputer i wyskoczyły bledy P0133,18043,18058,18010,P0300 skasował je i po ponownym zczytaniu bylo ok do dzisiejszego ranka zapalilem go wyjechalem z garażu chwile pochodził tak lekko nie równo i swieci sie od nowa , czytalem o wypadaniu zapłonów ale niewiem czym to moze być spowodowane dodam jeszcze ze mam go od nie dawna i gostek od którego kupywałem wspomniał ze czasami po zatankowaniu gazu ta kontrolka sie zaswieci tylko ze myslalem ze zgasnie (pupa ze mnie ze uwierzyłem ) pozdrawiam i prosze o jakies sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na te Twoje błędy to nie wiem czy mają one coś z tym wspólnego. Nie chce mi się szukać tych od P ale:

18010 - słaby aku albo regulator napięcia pada

18043 coś z klimą chyba

18058 jakby zegary były wyciągane.

Jak masz możliwość to podepnij jeszcze raz i podaj jaki błędy ale z opisem. Najlepiej zrób sobie zrzut u niego i na pena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis nie dam rady podpiać komputera naijszybciej w poniedziałek i jeszcze jedno po diagnozowaniu komputerem ostawilem go garażu i poszedlem dzień puzniej właczyłem zaplon a tam po 30 sekundach zalacza sie wentylator i sie nie wylącza no i jeszcze odkrylem ze wycieraczki sie zacinaja czy to jest normalne bo jak przez kilka minut i pomogłem to działaja nie do końca dobże ale działaja (jednym słowem dałem ciała przy kupnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączony wentylator to obstawiam na 99% czujnik temp. chłodziwa G62, wycieraczki niestety w A4 się zacinają jak mechanizm niedomaga, koniecznie do rozbiórki, wyczyszczenia, smarowania i dalej powinno śmigać. Co do checka to sprawdzić vagiem i wstawić. Niestety po zakupie przeważnie jest coś do roboty - pakiet startowy trzeba włożyć często :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem moze o najwazniejszym pierwszego dnia po zakupie walnelo serwo a mianowicie zablokowalo(zablokowało hamulce i a ni drgnąz miejsca) i kiszka musialem kupic nowe bo jakos nie chciałem urzywki bo stwierdzilem że mogło by sie to powtórzyc mam go dwa tygodnie i zastanawiam sie czy nie wtopilem kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...