Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Spadek doładowania


zamer-z1

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam audi 1.8 T, B6, 163KM. Mam następujący problem; auto ładuje mi 1.1, 1.2 bara (jest po programie) i lata pięknie na benzynie jak i na gazie. Ale nie raz coś je kopnie i ładuje 0,5 bara i nic nie można z tym zrobić, dopiero reset przez zdjęcie klemy pomaga. Na co zwrócić uwagę, dzięki.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podpięcie pod kompa tylko mi zostało żeby go sprawdzić?

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 19:59_________________________________________________A propo tego zaworu to go odpinałem i pompowała dobrze. Ogólnie to się dzieje przy spokojnej jeździe gdy jadę dłuższy czas i po jakimś czasie gaz w podłogę a tu na zegarze 0,5. A co mnie dziwi czek się nie zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WG i DV do sprawdzenia

kto robil virusa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem trzykrotnie na kompie i za każdym razem inny błąd. Pierwszy; wypada iskra na pierwszym cylindrze, drugi; to samo tylko na czwartym, trzeci; błąd przepływomierza. Jeszcze jutro podłącze ją ale nie ukrywam ze już mnie to wk..... :wallbash: . Kupiłem cewkę na podmiankę ale jej nie zakładam bo błąd się nie powtórzył. Kasuje i przelatuje 20 km jadąc czy spokojnie czy ostro i coś się musi pojawić bo ładuje 0,4 bara. Może miał ktoś taki przypadek, nie ukrywam że dość dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...