Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

79 lvl :cool1:

współczynnik killów/dedów 1.14 :decayed:

a jak wam leci NOOBy? :kox:

Jaki czas spędzony w grze na 79 lvl ?

~ Ja czekam, aż mi się znudzi BF3 to chyba odpalę tego Moderna z ciekawości..

dzisiaj sprawdzę i dam znać

mam już 80 lvl :kox:

współczynnik 1,16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MW3 to totalny nie wypał, nie da się grać w tą grę, w MW2 pograłem fajny w Black Opsa też fajny, a w tej części nie mogę się odnaleźć... :confused4: jakby ktoś chciał kupic to sprzedaje za 140 złoty na xboxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawajcie swoje pseudonimy na PC to się zrobi meczyk jakiś mój jak coś to chudy131080 :good:

voodoodoom [PL]

jak coś to odezwij się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawajcie swoje pseudonimy na PC to się zrobi meczyk jakiś mój jak coś to chudy131080 :good:

voodoodoom [PL]

jak coś to odezwij się :good:

dodałem Cie do znajomych w STEAM ja jak gram to wieczorem gdzieś od 22/23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dla mnie niestety mw3 troche smierdzi.... zawsze latałem z CKMami i np. w mw2 jak mialem w reku RPD to nikt z zyciem sprzed lufy nie uchodził.... a teraz moge sobie strzelac ile chce i efektu nie ma :( grafa wydaje mi sie nawet brzydsza niz w poprzedniej czesci, mapy są bardzo średnie... kampania bylo ok ale chyba w jedynce byla najlepsza. po nowym roku sprawie sobie BF3 dla porównania. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kupiłem BF3 zaraz po premierze i teraz za tą grę nie dał bym 20zł.W MW3 graj na Hard core to nie będą Ci uciekać z przed lufy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kupiłem BF3 zaraz po premierze i teraz za tą grę nie dał bym 20zł.

Masz tą grę na PS3?

To Ją od Ciebie odkupię za 20zł :naughty:

nie wiem czym ona tak Ci nie podeszła, bo dla mnie to jedna z najlepszym gier w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kupiłem BF3 zaraz po premierze i teraz za tą grę nie dał bym 20zł.W MW3 graj na Hard core to nie będą Ci uciekać z przed lufy :good:

mowisz... musze spróbowac ale ze wzgledu na słąby ping (mam radiówkę) moze sie to obrócić przewciwko mnie ;)

a co do bf to gralem w poprzednie czesci i byly słabe ale tutaj wszyscy sraja z zachwytu wiec tak czy siak sobie sprawie :) tak ogolnie najwiecej gram w girsiki ale czasem dla odmiany lubie postrzelac w co inne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie Bad Company 2 była :good: do trojki nie mogę się przekonać morze w późniejszym czasie jak zniknie trochę kampów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie Bad Company 2 była :good: do trojki nie mogę się przekonać morze w późniejszym czasie jak zniknie trochę kampów

Jak zacząłem grać to też mi się wydawało, że normalnie w tej grze nie da się wyjść za winkiel..

Ale to tylko kwestia czasu.. Po ok. 20 godzinach gry zacząłem odrabiać stacone na poczatku RATIO..

Teraz zawsze mam na +, zazwyczaj w stosunku 2/1 - 3/1 - kwestia ogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie wam idzie? :decayed:

Dzisiaj po pracy wsiąde na MW3 bo miałem malutką przerwe, a troche botów trzeba rozwalić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeden prestiż wbiłem,a puki co męczę Battlefielda 3 na PS3

lepszy jest od Cala?

Bo na forum totalnie zdominował strefe gier... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie MW3 lepsze

Z tego co widzę grasz tylko DM-y..

Ja mam ogranych ok 100 godzin i mogę Ci już myślę powiedzieć, że DM w Bf3 to jest tryb na odstresowanie (albo zestresowanie, bo losowość respawnów czasami może rozwścieczyć ;D ) między grą w tryby kreujące rozgrywkę w Battlefieldzie czyli SZTURM I PODBÓJ.

I dopóki nie rozegrasz się (poznasz mapy i zasady) to nie będziesz w stanie wyrazić się obiektywnie o BF3 (w mojej opinii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzisiaj sprawdzę szturm i podbój :wink4:

W moim przypadku SZTURM na początku był zbyt trudny.

Dobrze jest znać już trochę mechanikę gry i mieć obcykane parę rzeczy..

Znać swoją klasę i jej atuty.

Podbój dla mnie był optymalny. Zajęło mi trochę poznanie map, ale można powoli w drugiej, trzeciej linii polatać za ludźmi z drużyny i zobaczyć co i jak.

DM, a Podbój to totalna przepaść i zupełnie inna gra - chociażby to, że masz pojazdy :naughty:

DM traktowałbym jak Single - jest, bo jest.

Podbój, a Szturm to również zupełnie inna gra.. Polecam zająć się np. samym podbojem i się wczuć się w grę, poznać mapy i zacząć rządzić :naughty: :naughty:

Jak poczujesz znużenie, odpal Szturm - zupełnie inna gra.

Ja gram teraz na zmianę oba tryby, Cały czas klasą Engineer - brakuje mi kilku godzin do medalu, wtedy zmienię klasę na inną.

zarejestruj się na battlelog.battlenet.com - masz tam swój profil podłączony do gry. Aktualne staty, info, z resztą sam zobacz.

Jak mi Battlefield wyjdzie bokiem to kupuje MW3. Narazie jednak mam mega zajawkę, a przy tym czasie gry u mnie to totalny wyjątek.

W grze jest tyle rzeczy do zmasterowania, że naprawde cieżko się znudzić.

Jak myślisz, że jesteś już gościu - to wsiądź w samolot lub helikopter :naughty: ~ gwarantowane kolejne godziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...