Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B6 2004/2005r

Silnik 1.9 TDI 130ps AVF

Kolor: Czarny Gangsta :cool1:

Typ: Sedan/Limuzyna

Przebieg: 190tys.

WYPOSARZENIE

-Klimatyzacja 2-strefowa

-Orginalnie polakierowane dokładki

-FIS (NiePelny)

-Pakiet chrom

-Elektryczne szyby 4x

-Abs / Esp

-6x Airbag

-Immobilaiser

-Regulacja kierownicy

-Felgi orginal Audi 16 cali

-Alarm + Zamek centralny + Domykanie z pilota

-Naglosnienie Seria Audi

-Tempomat

-Elektryka lusterek + grzanie

-Kierownica skóra 3 ramienna

-RNS-E (Audi Navigation Plus)

-Weluuuuuuuuuuuuuuuur :kox:

i nie ma juz samochodzika :no4:

Opublikowano
Zegary defi z centralką (EGT, BOOST, TEMP.OIL)

a po co Ci EGT do Diesla :naughty:

plany fajne i seryjnie tez cos juz w sobie ma. poka foto :good:

Opublikowano
Zegary defi z centralką (EGT, BOOST, TEMP.OIL)

a po co Ci EGT do Diesla :naughty:

plany fajne i seryjnie tez cos juz w sobie ma. poka foto :good:

Jak to po co EGT ?:> zeby nie wydmuchac uszczelki pod głowica jak bedzie szedł w moc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

beda fortki jutro sie zbiore i zrobie to wam powrzucam he narazie nie jest za pieknie bo wszystko jest seryjne

Opublikowano
Jak to po co EGT ?cheesy zeby nie wydmuchac uszczelki pod głowica jak bedzie szedł w moc gwizdanie

przeciez w dieslu nie ma az takich temperatur jak w PB

Opublikowano

Plany zacne :good: Ale jak chcesz tylko -30mm to szkoda kasy na gwint, lepiej kupić same sprężyny, ew sprężyny z amorkami. Wg mnie gwint kupuje się do dużej gleby, żeby auto podnieść na zimę a -30mm to jeszcze nie hardcore i można na zimę zostawić.

Opublikowano
  • Autor

30mm gwint to na poczzaetk bo zima a na wakacje wiecej pojdzie do tego jeszce mam w najbardziej odleglych planach airride

Opublikowano

Zapowiada sie dobrze , ale foty koniecznie!!

Opublikowano

Planów dużo, zobaczymy jak z realizacją :decayed:

Pokaż foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz wrzucam czekajcie

Opublikowano

Pompowane fotele przednie

A to co???

Opublikowano

gałka i kiera w skórze a dźwignia ręcznego nie, coś mi tu śmierdzi :mysli:

Opublikowano
Jak to po co EGT ?cheesy zeby nie wydmuchac uszczelki pod głowica jak bedzie szedł w moc gwizdanie

przeciez w dieslu nie ma az takich temperatur jak w PB

i tu się mylisz..ja u siebie miałem na starym snilniku prawie 1100stopni..mało ?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

mialy byc mody a auto sprzedane teraz trzeba cos kupic tylko co hmmmm:whistling:

Opublikowano

szybko sie go pozbyles...nie byles zadowolony ?

Opublikowano
  • Autor

bylem bylem ale troszku za wolny byl wiesz

Opublikowano

a chipa miales? po programie w miare jedzie ja mam 173ps i jest ok :wink: co planujesz next?

Opublikowano
  • Autor

cos co ma przynajmniej 200km na poczatek he nie wiem czy bedzie to audi

Opublikowano

A czemu temat nie zamknięty jak już poszła do żyda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no juz zamykam zamykam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.