Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czym usunąć rysy z karoserii??? Jaka pasta polerska?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moja teściowa wyjeżdżała swoją nową Toyotą Auris o kolorze srebrnym z garażu i zawadziła o kosiarka i troszkę porysowała karoserię. Obiecałem , że jej teraz w ten weekend nawoskuje przed zimą twardym woskiem w płynie i usunę te rysy. Pytanie do was jak usunąć te rysy, znacie jakieś dobre pasty polerskie do kolorze srebrnym???? T-cut ( http://allegro.pl/pasta-lekkoscierna-t-cut-150g-na-zarysowania-i1887881009.html ) czy jakieś inne polecacie. Czy może macie jakieś inne niedrogie sposoby na to ? Jak usuwać te rysy by nie zniszczyć i zmatowić lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz pytanie jak głębokie masz te rysy?przydałoby sie jakieś zdjęcie jak bardzo masz to pokiereszowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niestety zdjecia nie zdobędę :P bo właśnie dziś teściowa dzwonił z płaczem. To podajcie coś na głębsze i płytsze rysy :), a ja się dopytam przez telefon najwyżej jak to wygląda. pavel1380 ożywałeś tej pasty t-cut ??? Twierdzisz że to bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mniejsze ryski możesz skorzystać z opcji tańszej: pasta Farecla lub droższej opcji to: seria past Menzerna; no i oczywiście polerka (nie koniecznie maszynowa)

na grupsze ryski... tutaj bez foty to jak przedmówca stwierdził wróżenie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie widac podkładu to farecla zrobi robote, t-cut to badziew (ps. używałem :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to należało by to zjechać delikatnie na mokro papierem 2.5k potem pasta (najlepiej z 3M albo NANOMAX) polerka maszynowa i oczywiście też na mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...