Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Impreza poza paroma wybrykami wiadomo kogo :th:, pozdro dla dwoch A4 z ktorymi wracałem, 550km minęło momentalnie, zmęczenia praktycznie brak.Dzięki za super spedzony czas całej ekipie warszawskiej, Hhacek do następnego :decayed:

Aha "-" dla Norbiego :polew:, bo znowu nie udało mi się z nim przejechać, ale ja nie odpuszcze, nastepnym razem na 100%. Pozdro Norbi :tongue4:

Sorki Kaj ze łba mi wyleciało. Nastepnym razem na 100%!!!
Opublikowano

Trzymam za słowo :notworthy:

Opublikowano

Sorki Kaj ze łba mi wyleciało. Nastepnym razem na 100%!!!

No nic dziwnego, cały zlot miałeś co innego w głowie :evil:

Łoj ciśnienie było za***iste to fakt, ze 2.5 bara :decayed:

Opublikowano

Trzymam za słowo :notworthy:

Kaj dzięki za podróż do Wisły :naughty:

się działo , co? :kox::decayed::polew:

Opublikowano

Sie działo sie warijaty :kox:

Opublikowano

Byłem tylko w niedzielę i mogę powiedzieć, że było MEGA

Ukłony

Opublikowano

w końcu i ja wróciłem hłe hłe hłe

dziękuję organizatorom za zlot- było nastrojowo :notworthy:

na palcach jednej ręki policzę z kim nie wypiłem- siedziałem przy każdym stole :drunk:

szkoda że nie byłem na rynku z Wami, szkoda

przy powrocie ( to kuźwa już jakaś nowa świecka tradycja się zrobiła) znów zaliczyłem 6pkt karnych- dokładnie jak rok temu :wallbash::evil:

Opublikowano

Wy tu gadu..gadu....... :rolleyes:

Powiedzcie mi lepiej gdzie te wszystkie foty ze zlotu...... :mysli:

Opublikowano

Wy tu gadu..gadu....... :rolleyes:

Powiedzcie mi lepiej gdzie te wszystkie foty ze zlotu...... :mysli:

Adikrakow ogarnia foty od Pabla.

Będą jeszcze dziś...a przynajmniej powinny być :decayed:

Opublikowano

sie masz 50zet :kox::naughty:

Opublikowano

Mialam nadzieje ze fot bedzie co najmniej, tak duzo jak po letnim..... :decayed:

A tu widze marniutko..... :tongue4:

Opublikowano

sie masz 50zet :kox::naughty:

Yo, yo Świeżak :decayed:

Aczkolwiek w sobotę to i podobna xywa powinna być i mi przypisana :decayed:

Opublikowano

Mialam nadzieje ze fot bedzie co najmniej, tak duzo jak po letnim..... :decayed:

A tu widze marniutko..... :tongue4:

gdybys slonce nie skasowala tej setki zdjęć z mojego aparatu to juz bys miala co ogladać :tongue4::polew:

Opublikowano

Mialam nadzieje ze fot bedzie co najmniej, tak duzo jak po letnim..... :decayed:

A tu widze marniutko..... :tongue4:

gdybys slonce nie skasowala tej setki zdjęć z mojego aparatu to juz bys miala co ogladać :tongue4::polew:

to byl przypadek :embarrassed:

Opublikowano

pamiętajcie że można odzyskać dane z karty jeśli tylko raz została sformatowana :)

Opublikowano

Angela & Sławek poszukajcie programu do odzyskiwania zdjęć z kart , jest tego dużo w sieci , jeśli nie zapełniłeś od nowa całej karty na pewno odzyskasz dużo fotek :) ten jest nawet git http://www.programosy.pl/program,digital-image-recovery.html

Opublikowano

Oniak wiem wiem... Alvaro nawet wysłał mi taki program do odzyskiwania danych ale nie "widział" tej karty i aparatu... niestety juz nic z tego bo karta byla pozyczona a musialem ją dzisiaj oddać :thumbdown:

Opublikowano

Ja również podziekuje za impre.

Podziekowania na schillera i jego dziewczyny za organizację.

Do następnego zlotu :th:

Opublikowano

przede wszystkim - szacunek dla Schillera za organizację i ogarnianie całego burdelu z tym związanego.

jeżeli chodzi o samą imprezę, to poza paroma incydentami było super - poznałem wielu wartościowych ludzi, poznawanie przerodziło się w dawno zapomnianego mega-kaca, zobaczyłem nowe miejsca i pooddychałem świeżym powietrzem. a najbardziej podobał mi się dojazd wozami konnymi do "Watry" ;)

za to powroty niektórych osobników były poniżej jakiejkolwiek krytyki! :thumbdown: osobiście w ciągu całej soboty wypiłem sobie parę piwek (tzw "respiratorów") żeby mieć mniejszego kaca i nadawać się do życia ale niektórzy przesadzili ostro (balety na moim piętrze skończyły się bodajże o 3 nad ranem a sami zainteresowani wiedzą jak długo jeszcze pili w pokojach), powsiadali w auta i pojechali do domów - masakra! wybaczcie mi, że młody jestem, niedoświadczony, szajba też mi czasami odbija a próbuję pouczać ale to tylko apel o wyobraźnię.

Opublikowano

Wybaczamy :cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.