Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza poza paroma wybrykami wiadomo kogo :th:, pozdro dla dwoch A4 z ktorymi wracałem, 550km minęło momentalnie, zmęczenia praktycznie brak.Dzięki za super spedzony czas całej ekipie warszawskiej, Hhacek do następnego :decayed:

Aha "-" dla Norbiego :polew:, bo znowu nie udało mi się z nim przejechać, ale ja nie odpuszcze, nastepnym razem na 100%. Pozdro Norbi :tongue4:

Sorki Kaj ze łba mi wyleciało. Nastepnym razem na 100%!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Kaj ze łba mi wyleciało. Nastepnym razem na 100%!!!

No nic dziwnego, cały zlot miałeś co innego w głowie :evil:

Łoj ciśnienie było za***iste to fakt, ze 2.5 bara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i ja wróciłem hłe hłe hłe

dziękuję organizatorom za zlot- było nastrojowo :notworthy:

na palcach jednej ręki policzę z kim nie wypiłem- siedziałem przy każdym stole :drunk:

szkoda że nie byłem na rynku z Wami, szkoda

przy powrocie ( to kuźwa już jakaś nowa świecka tradycja się zrobiła) znów zaliczyłem 6pkt karnych- dokładnie jak rok temu :wallbash::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu..gadu....... :rolleyes:

Powiedzcie mi lepiej gdzie te wszystkie foty ze zlotu...... :mysli:

Adikrakow ogarnia foty od Pabla.

Będą jeszcze dziś...a przynajmniej powinny być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie masz 50zet :kox::naughty:

Yo, yo Świeżak :decayed:

Aczkolwiek w sobotę to i podobna xywa powinna być i mi przypisana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam nadzieje ze fot bedzie co najmniej, tak duzo jak po letnim..... :decayed:

A tu widze marniutko..... :tongue4:

gdybys slonce nie skasowala tej setki zdjęć z mojego aparatu to juz bys miala co ogladać :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam nadzieje ze fot bedzie co najmniej, tak duzo jak po letnim..... :decayed:

A tu widze marniutko..... :tongue4:

gdybys slonce nie skasowala tej setki zdjęć z mojego aparatu to juz bys miala co ogladać :tongue4::polew:

to byl przypadek :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela & Sławek poszukajcie programu do odzyskiwania zdjęć z kart , jest tego dużo w sieci , jeśli nie zapełniłeś od nowa całej karty na pewno odzyskasz dużo fotek :) ten jest nawet git http://www.programosy.pl/program,digital-image-recovery.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak wiem wiem... Alvaro nawet wysłał mi taki program do odzyskiwania danych ale nie "widział" tej karty i aparatu... niestety juz nic z tego bo karta byla pozyczona a musialem ją dzisiaj oddać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podziekuje za impre.

Podziekowania na schillera i jego dziewczyny za organizację.

Do następnego zlotu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim - szacunek dla Schillera za organizację i ogarnianie całego burdelu z tym związanego.

jeżeli chodzi o samą imprezę, to poza paroma incydentami było super - poznałem wielu wartościowych ludzi, poznawanie przerodziło się w dawno zapomnianego mega-kaca, zobaczyłem nowe miejsca i pooddychałem świeżym powietrzem. a najbardziej podobał mi się dojazd wozami konnymi do "Watry" ;)

za to powroty niektórych osobników były poniżej jakiejkolwiek krytyki! :thumbdown: osobiście w ciągu całej soboty wypiłem sobie parę piwek (tzw "respiratorów") żeby mieć mniejszego kaca i nadawać się do życia ale niektórzy przesadzili ostro (balety na moim piętrze skończyły się bodajże o 3 nad ranem a sami zainteresowani wiedzą jak długo jeszcze pili w pokojach), powsiadali w auta i pojechali do domów - masakra! wybaczcie mi, że młody jestem, niedoświadczony, szajba też mi czasami odbija a próbuję pouczać ale to tylko apel o wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...