Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Adi you can dance :polew:

hmmmm ale czego to się tyczy, może ja czegoś nie pamiętam albo nie chodzi tu o mnie :naughty:

Pewnie,że nie o Ciebie Tylko po porostu o Adi'ego :naughty:

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :>

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi you can dance :polew:

hmmmm ale czego to się tyczy, może ja czegoś nie pamiętam albo nie chodzi tu o mnie :naughty:

Pewnie,że nie o Ciebie Tylko po porostu o Adi'ego :naughty:

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :>

Ania

Ania my tu gadu gadu a ja na fotke czekam od Ciebie :D Od razu na pulpit mi leci :> :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie a tak ogólnie to moze byście juz powrzucali jakies fotki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah Adi You Can Dance , normalnie do po prostu tancz cie zapiszemy :evil: :evil:

LOL foty wrzuce za 30 min , chociaz nie wiele tego mam :)

Themon wszystkim wyjasnil mam nadzieje na czym polega zdrowy teldej :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania my tu gadu gadu a ja na fotke czekam od Ciebie :D Od razu na pulpit mi leci :> :decayed::naughty:

A to Poziu pisz do Adi'ego, napewno Ci przyśle jak będzie na forum :wink4: ja dostęp do zdjęć bede miała dopiero ok. soboty jak do domu wróce,bo sama jeszcze nie widziałam ;(

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że większości się podobało i są zachwyceni - ale nie będę nikogo wyprowadzał z błędu - żyjcie w tej świadomości dalej a tak naprawdę wszyscy wiedzą jak było naprawdę - ja osobiście raz napisałem prawdę jak było i odrazu mojego posta wykasowano - nareszcie już jestem w domciu i napewno nigdy już na klubowej imprezie moja noga nie postanie.

Impreza do du..... a atmosfera beznadziejna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mimo wszystko :notworthy: za trudy organizacji i poświęcenia dla wiadomo kogo ( nie matrwcie sie robiliście co mogliście a że impreza się nie udała to już nie Wasza wina ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

widzę że większości się podobało i są zachwyceni - ale nie będę nikogo wyprowadzał z błędu - żyjcie w tej świadomości dalej a tak naprawdę wszyscy wiedzą jak było naprawdę - ja osobiście raz napisałem prawdę jak było i odrazu mojego posta wykasowano - nareszcie już jestem w domciu i napewno nigdy już na klubowej imprezie moja noga nie postanie.

Impreza do du..... a atmosfera beznadziejna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mimo wszystko :notworthy: za trudy organizacji i poświęcenia dla wiadomo kogo ( nie matrwcie sie robiliście co mogliście a że impreza się nie udała to już nie Wasza wina ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

potwierdzam , to mój ostatni zlot z Wami

Ludzie lipa jak nic

:naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :polew: :polew:

Ps. kiedy następny? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że większości się podobało i są zachwyceni - ale nie będę nikogo wyprowadzał z błędu - żyjcie w tej świadomości dalej a tak naprawdę wszyscy wiedzą jak było naprawdę - ja osobiście raz napisałem prawdę jak było i odrazu mojego posta wykasowano - nareszcie już jestem w domciu i napewno nigdy już na klubowej imprezie moja noga nie postanie.

Impreza do du..... a atmosfera beznadziejna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mimo wszystko :notworthy: za trudy organizacji i poświęcenia dla wiadomo kogo ( nie matrwcie sie robiliście co mogliście a że impreza się nie udała to już nie Wasza wina ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i to będzie szybka piłka... BAN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

eeeeeeee... miron78 - nie skumałem ... ale to może być jesze efekt "wyczerpania" organizmu... :decayed:

Było super-dzięki Wszystkim, za wszystko :>.

Shillerostwo - szacun uczki, za organizację :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to jak zwykle było koksiarsko - dzięki

Wam wszystkim za wszystko - Towarzystwo najwyższa półka, organizacja z pełnym poświęceniem, Alvaro dzięki za całe rezanie i poświecony czas ( sprzęt KOX - w drodze powrotnej na światłach d*py mi wchodziły do auta nawet przez kratki przedniego zderzaka ) Taktuś dzięki za nocleg :th: Adamoo pochwal sie co teraz będziesz rezał w swojej furce że były Ci potrzebne nogi od stołu - jak to tajemnica wal na PW :polew:

Oniacz dzięki za odkrycia w mojej furce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo bedzie rezał wykałaczki z nowym logo klubowym :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to będzie szybka piłka... BAN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

adasia wyślij. On wczoraj banowanie już przetrenował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

i to będzie szybka piłka... BAN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

adasia wyślij. On wczoraj banowanie już przetrenował :polew:

adaś odesłał Schumachera do pit stopu :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo bedzie rezał wykałaczki z nowym logo klubowym :kox::naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...